Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

ZAAO dalībnieku kopsapulcē informē par paveikto un šī gada plāniem

Piektdien, 22.martā Pārgaujas novada Raiskuma pagastā notika SIA „ZAAO” (ZAAO) dalībnieku kopsapulce, kurā uzņēmuma īpašnieki – pašvaldību pārstāvji - tika informēti par 2012.gadā paveikto un šajā gadā plānoto. Kopsapulcē tika apstiprināts arī 2012.gada pārskats, un uzņēmums informēja par lielākajiem projektiem un aktualitātēm nozarē kopumā.

ZAAO valdes priekšsēdētājs Aivars Sirmais: „Pagājušā gadā atzinīgi vērtējama jaunu dalībnieku – pašvaldību - iesaistīšanās organizācijā, proti, ZAAO īpašnieku rindas papildinājušas Saulkrastu, Baltinavas, Rugāju, Apes un Viļakas novada pašvaldības. Tāpat esam veikuši investīcijas pakalpojumu attīstībā, piemēram, dalītās atkritumu vākšanas pilnveidošanā, jaunu konteineru iegādē, EKO laukumu izveidē – pērn tādi izveidoti Smiltenē, Saulkrastos un Balvos. Cēsu pilsēta, savukārt, ir pirmā, kur uzstādīti mūsdienīgi pazemes konteineri, kas paredzēti atsevišķi stikla atkritumu šķirošanai. Nozīmīga ir bijusi pašvaldību iniciatīva izvērtēt, kā tiek ievēroti to saistošie noteikumi, un pateicoties tam aizvien vairāk iedzīvotāji iesaistījušies atkritumu apsaimniekošanas sistēmā, noslēdzot līgumus par atkritumu izvešanu. Kopumā nozarē ir sākušās vairākas būtiskas pārmaiņas, jo ir apstiprināts Atkritumu apsaimniekošanas valsts plāns turpmākajiem septiņiem gadiem un izmaiņas skars arī Atkritumu apsaimniekošanas likumu, turklāt ZAAO strādās arī pie reģionālā nozares plāna izstrādes, lai skaidri noteiktu, kādus rezultātus būs jāsasniedz turpmāko septiņu gadu laikā un kas parādīs datus par atkritumu jomu – apjomiem, plūsmu, otrreizējo pārstrādi un citus”.

Pagājušā gadā ZAAO apgrozījums pārsniedza 3milj.Ls, kas ir par aptuveni 5% vairāk nekā gadu iepriekš. Šogad uzņēmums sāks darbību Balvu novada Balvu pilsētā un Viļakas novadā, tiek strādāts pie atkritumu apsaimniekošanas sistēmas modernizēšanas Cēsu vecpilsētā, kā arī būtiskas investīcijas plānotas dalītās atkritumu vākšanas attīstībai – EKO laukuma izveidei Strenčos, EKO punktu attīstībai Saulkrastu vasarnīcu teritorijās, jaunu dalītās vākšanas konteineru iegādei, lai nodrošinātu to mērķu izpildi, kas noteikti reģionālajā attīstības plānā līdz 2014.gadam. Šogad ar ES Kohēzijas fonda atbalstu tiks veikta arī poligona „Daibe” pievedceļa rekonstrukcija. Kopumā plānotais investīciju apjoms ir ap 500 tūkstošiem latu.


Informācijai:
Lija Ozoliņa
SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste
Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201
Mob.: 26548855
Tālr.:64281250
Fakss:64281251


25.03.2013
Kalendārs
« Oktobris 2021 »
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Daiga, Dinija
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...