Noderīgas saites

Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiāde Ērgļos

Latvijas Jaunatnes 19. ziemas olimpiāde šogad notika Ērgļos. To ik gadu organizē Latvijas Olimpiskā komiteja sadarbībā ar Ērgļu novada domi. Kopumā olimpiādē piedalījās 1125 jaunieši no 131 skolas.

No mūsu novada olimpiādē piedalījās Rekavas vidusskolas un Viļakas Valsts ģimnāzijas komandas. Ģimnāzija piedalījās biatlonā, bet Rekavas komanda – biatlonā un distanču slēpošanā.

Ļoti veiksmīgs starts bija biatlonistiem, kuri pirmajā dienā stafetēs izcīnīja pirmās vietas. Rekavas vidusskolas komandā startēja: Renārs Mičs, Markus Maksimovs un Paula Ločmele; Viļakas Valsts ģimnāzijas komandā startēja: Viktorija Agnese Vancāne, Mārtiņš Ķerāns, Jānis Šaicāns.

Otrajā dienā individuālajā distancē 2.vietu izcīnīja Markus Maksimovs , bet 3.vietu – Renārs Mičs.
Olimpiādes otrā diena bija ļoti veiksmīga slēpotājiem, jo Niks Mičs izcīnīja 1.vietu un zelta medaļu sprintā.
Kopā rekavieši izcīnīja 4 medaļas: 2 zelta, 1 sudraba un 1 bronzas. Kopvērtējumā Rekavas vidusskola izcīnīja 6.vietu
Viļakas Valsts ģimnāzijas komandai 1 zelta medaļa. Kopvērtējumā Viļakas Valsts ģimnāzija izcīnīja 29.vietu
Ar skolēniem abas dienas bija skolotāji Jānis Dokāns un Ēvalds Vancāns, kurš 3 - 4 treniņos spēja iemācīt pareizi šaut, jo līdz šim rekavieši nebija šāvuši vispār. Mēs pārliecinājāmies, cik būtiska loma ir labam komandas tehniskajam nodrošinājumam.
Paldies skolotājiem Ervīnam un Jānim.
Paldies šoferiem Eināram un Jānim.
Paldies Rekavas zēniem par sniegto atbalstu slēpju sagatavošanā.

Rekavas vidusskolas komandā startēja: Renārs Mičs, Markus Maksimovs, Paula Ločmele, Niks Mičs, Igors Prancāns, Silvesters Kozlovskis, Raimonds Kuropatkins, Velta Logina, Roberts Logins, Dāvis Serds, Jānis Circens, Artūrs Buklovskis.
Viļakas Valsts ģimnāzijā startēja: Viktorija Agnese Vancāne, Mārtiņš Ķerāns, Jānis Šaicāns.