Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Jēzu, ienāc manā dzīvē!

16. janvāra rītā Viļakas novadā ieradās Svētās Marijas no Nācaretes Kristīgās dzīves un evaņģelizācijas skolas misionāres Kristīna Baranovska, Jolanta Grāvīte, Agnese Baltmane un Linda Pūdāne, lai tiktos ar Viduču pamatskolas, Žīguru pamatskolas un Viļakas Valsts ģimnāzijas audzēkņiem. Jaunietes ir vecumā no 20 līdz 24 gadiem, mācās Ukrainā (Krasiliv) Misionāru skolā, apgūstot „Gads Jēzum” programmu. Viņām šis ir 9 mēnešu prakses laiks.

Tikšanās laikā misionāres stāstīja, ka Dievs mūs mīl bez nosacījumiem. Grēks traucē būt kopā ar Dievu un attālina no Viņa. Jaunietes dalījās personīgajā pieredzē par satikšanos ar Jēzu un izmaiņām viņu dzīvē.

Klausītāji kopā lasīja „Jēzus pieņemšanas lūgšanu”:

Jēzu, es ticu, ka Tu mani mīli. Tu manis dēļ esi cietis un krustā sists, nomiri un augšāmcēlies, lai man dāvātu jaunu dzīvi. Es Tev pateicos, ka Tu man esi piedevis visus manus grēkus. Jēzu, es pieņemu Tevi par savu personīgo Kungu un Glābēju.

Ienāc manā dzīvē un vadi to. Es ticu, ka Tu esi mani uzklausījis un ienācis manā dzīvē! Paldies Tev! Āmen.

Pēcpusdienā jaunieši pulcējās Viļakas Pensionāru saietu un atpūtas namā kopā ar priesteriem S.Kovaļski un J.Kornaševski, un katehētiem R.Sergejevu, I.Raginsku, Ž.Maksimovu un R.Jeromāni. Šeit misionāres pastāstīja par jauniešu kristīgajām nometnēm „Oāze”, parādot arī prezentāciju. Tās tiek organizētas 4 reizes gadā dažādās Eiropas valstīs, arī Latvijā. Paredzētas jauniešiem no 12 līdz 20  gadu vecumam. Programmā: lekcijas, Slavēšana, Sv. Mises, liecības, tematiski vakari, meistarklases, lūgšanu vakari ar pieturām un ….dejas jeb Flešmobi.

Misionāres parādīja interesantu pantomīmu par cilvēka lūgšanu un „satikšanos ar Dievu”. Protams, arī Viļakas novada jaunieši tika iesaistīti Flešmobā, iemācījās jaunus deju soļus un prasmi tādā veidā komunicēt.

Pēc pasākuma, tumšā vakara stundā, misionārēm bija iespēja apskatīt Viļakas katoļu baznīcu. Klusā priekā un pazemībā jaunietes Sv. Jēzus Sirds altāra priekšā pateicās Jēzum par aizvadīto dienu, par satiktajiem cilvēkiem, lūdza katram no viņiem Dieva žēlastību.

17. janvārī misionāres devās uz Rekavas vidusskolu.

Ceru, ka šo tikšanos laikā daudzas sirdis saņēma Dieva svētību, un kāds varbūt paspēra soli pretī Jēzum…

Sirsnīgs paldies Kristīnai, Jolantai, Lindai, Agnesei un visiem, kuri parūpējās par veiksmīgu pasākumu norisi! Lai Dievs Jūs svētī!

Viļakas Romas katoļu draudzes katehēte Rutta Jeromāne.

 

17.01.2013
Kalendārs
« Decembris 2021 »
POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...