Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola svinēja savu pirmo izlaidumu!

Vasara jau ir izskanējusi ar dažādiem svētkiem un pasākumiem. Visiem ir ierasts, ka izlaidumu laiks parasti ir jūnija mēnesis.

Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola savu pirmo izlaidumu svinēja 31.augustā, proti, pēdējā 2011./2012.mācību gada dienā. Lai gan skola ir pavisam jauna, tā jau piedzīvoja savu pirmo izlaidumu. Divi distanču slēpošanas nodaļas izglītojamie – Raitis Kozlovskis un Jānis Mežals – saņēma apliecību par profesionālās ievirzes izglītības programmas distanču slēpošanā apgūšanu. Izglītojamie savas mācības sāka Balvu sporta skolā, kur mācījās līdz 2010.gada nogalei. Ar 2011.gada 3.janvāri izglītojamie turpināja apgūt programmu Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolā.

Izlaidums tika organizēts Rekavas vidusskolā. Pasākumā valdīja sirsnīga un patīkama gaisotne. Svinīgo daļu ar uzrunu atklāja direktors Ēvalds Vancāns. Direktora vietniece izglītības jomā Inese Petrova teica apsveikuma vārdus, kā arī nolasīja direktora rīkojumu par izglītojamo atskaitīšanu no sporta skolas distanču slēpošanas nodaļas. Novēlējumu teica un piemiņas dāvanas pasniedza Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs. Apsveicēju pulkam pievienojās arī distanču slēpošanas treneris Jānis Dokāns, kā arī pats izglītojamo treneris Pēteris Vancāns.

Izglītojamajiem visi vēlēja neaizmirst sportu, neapstāties pie sasniegtā, likt lietā un izmantot gūtās prasmes un iemaņas, neaizmirst savu skolu, treneri, turpināt pilnveidoties un izglītoties. Svinīgais pasākums noslēdzās ar fotografēšanos, laternu palaišanu gaisā un atmiņās dalīšanos pie kafijas galda.

Paldies Raitim un Jānim  par centību un izturību, apgūstot profesionālās ievirzes izglītības programmu distanču slēpošanā, viņu  vecākiem par līdzdalību un atbalstu, trenerim Pēterim Vancānam  par visa mācību procesa garumā sniegtajām prasmēm un iemaņām, Viļakas novada domes priekšsēdētājam Sergejam Maksimovam un novada Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājai Sarmītei Šaicānei par atbalstu un sapratni!

Lai veicas turpmāk!

Sporta skolas direktora vietniece izglītības jomā Inese Petrova


07.09.2012
Kalendārs
« Decembris 2021 »
POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Niklāvs, Niks, Nikolajs
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...