Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Pirmā projekta vadības komitejas un menedžmenta grupas tikšanās Pitalovā

2019.gada 10.decembrī Pitalovā (Krievijā) notika pirmā projekta Nr. LV-RU-006 “GREENWAYS RIGA-PSKOV” (Zaļie ceļi Rīga – Pleskava) vadības komitejas un menedžmenta grupas tikšanās. Pēc veiksmīga projekta atklāšanas pasākuma 17.oktobrī Viļakas novadā, pirmo reizi tikās projekta vadības komiteja un menedžmenta grupa.  Tās laikā visi projekta partneri sniedza informāciju par projekta gaitu katra partnera teritorijā. Projekta partneri sekmīgi ir tikuši galā ar savu darbinieku novirzīšanu darbam projekta vadības komitejā un menedžmenta grupā. Partneru tūrisma speciālisti ir apkopojuši un iesūtījuši Vidzemes tūrisma asociācijai informāciju par plānotā velo maršruta tuvumā esošajiem objektiem (nakšņošanu, ēdināšanu, apskates objektiem, ūdens ņemšanas vietām).  Visi partneri ir uzsākuši darbu pie tehniskās dokumentācijas sagatavošanas un iepirkumu izsludināšanas. Noteikumi un summas par kādām ir jāsludina iepirkumi  Latvijā un Krievijā ir ļoti atšķirīgi.

Vidzemes tūrisma asociācija bija sagatavojusi priekšlikumus kādus cilvēku plūsmas skaitītājus varētu iegādāties, piedāvājot variantu skaitītāju ierakt zemē uz nomarķētā maršruta. Kā arī asociācija bija sagatavojusi priekšlikumus, ka informatīvo stendu veidi varētu būt divi: pilsētas variants ar jumtiņu un dzelzsceļa trases variants,  kur informatīvā stenda stabi atgādinātu vēsturiskos dzelzsceļa gulšņus jeb sliežu balstus, pie kuriem piestiprināja sliedes. Katram partnerim ir dota iespēja izvēlēties risinājumu kādu atpūtas vietas risinājumu vēlētos veidot. Vidzemes tūrisma asociācijas vadītājs Raitis Sijāts prezentēja projekta logo, to akceptēja projekta partneri. Nākamā gada janvārī ir plānotas katras valsts partneru tikšanās, Latvijas partneriem Vidzemē un Krievijas partneriem Pleskavas apgabalā. Nākamo kopīgā projekta menedžmenta darba grupas tikšanās notiks 2020.gada martā Latvijā.

Šī publikācija ir sagatavota ar Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Viļakas novada dome un tā var neatspoguļot Programmas, Programmas dalībvalstu Latvijas un Krievijas, kā arī Eiropas Savienības viedokli.

Projekta vadošais partneris ir Viļakas novada dome. Sadarbības partneri: Vidzemes tūrisma asociācija, Pleskavas reģiona tūrisma komiteja, Pleskavas rajona administrācija, Ostrovas rajona administrācija, Pitalovas rajona administrācija, Palkinas rajona adminstrācija, Balvu novada dome, Gulbenes novada dome, Ērgļu novada dome, Ogres novada dome un Ropažu novada dome. Projekta asociētais partneris ir Latvijas zaļo ceļu asociācija.

Projekta kopējais budžets ir  793036.00 Eur, Projekta līdzfinansējums no Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014 -2020.gadam ir 713732.40 Eur (90 % no projekta budžeta)un projekta partneri līdzfinansē projektu 10 % apmērā – 79303.60 Eur.

Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmu 2014.-2020.gadam līdzfinansē Eiropas Savienība, Latvijas Republika un Krievijas Federācija.

Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programma 2014.-2020.gadam finansiāli atbalsta vienotas pārrobežu attīstības aktivitātes ar mērķi uzlabot reģionu konkurētspēju, izmantojot to potenciālu un atrašanās priekšrocības krustcelēs starp Eiropas Savienību un Krievijas Federāciju. Programmas mājas lapa ir www.latruscbc.eu.

Informāciju sagatavoja: Viļakas novada domes projektu vadītāja Vineta Zeltkalne
Foto: Vineta Zeltkalne, Inese Matisāne un Inga Uvarova


17.12.2019
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Strauta, Grieta
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...