Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Realizēts projekts daudzdzīvokļu mājā Rekovā

Viļakas novada dome šogad bija izsludinājusi konkursu “Par finansējuma piešķiršanu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju koplietošanas telpu, ārējo norobežojošo konstrukciju remontu un piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanu”.

Šī konkursa mērķis ir sekmēt un veicināt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašnieku interesi par daudzdzīvokļu māju un pieguļošo teritoriju labiekārtošanu, atbalstot daudzdzīvokļu dzīvojamo māju apsaimniekotāju idejas un aktivitātes.

Lai piedalītos projektā daudzdzīvokļu māju īpašniekiem bija jāpieņem lēmums par piedalīšanos un jāizvirza pilnvarotā persona, kas pārstāvēs daudzdzīvokļu māju īpašniekus konkursā un būs projekta vadītājs.

Šķilbēnu pagasta Rekovas ciema Bērzu ielā 4  daudzdzīvokļu mājas īpašnieki pieņēma lēmumu par piedalīšanos šajā konkursā un pilnvaroja biedrību “Dardedze” un tās valdes locekli Inesi Cibuli piedalīties šajā konkursā. Šīs daudzdzīvokļu mājas īpašnieki kā projekta mērķi izvirzīja salabot daudzdzīvokļu mājas pagraba logu ailes un lietusūdeņu teknes.

Konkursa vērtēšanas komisija izvērtēja iesniegto projekta pieteikumu un atzina, ka tas atbilst konkursa nolikumam un šā gada  31.jūlija Viļakas novada domes sēdē tika apstiprināts biedrības iesniegtais projekts un piešķirti 1474.27 EUR. Savukārt daudzdzīvokļu mājas īpašniekiem bija jānodrošina līdzfinansējums 1525.73EUR.

Šis projekts ir veiksmīgi realizēts. Inese Cibule projekta izvertējumā raksta: “Daudzdzīvokļu māja Bērzu ielā 4, Rekovā šādā projektā piedalījās pirmo reizi. Guvām lielu pieredzi, bet arī sapratām, ka šis darbs bija nedaudz sasteigts. Sagatavošanas darbi: darba apjoma izvērtēšana un novērtēšana ir ļoti būtiski. Slēdzot līgumu par darbiem, jābūt konkrētām pozīcijām un saprašanai no pasūtītāja un izpildītāja par veicamajiem darbiem. Ja būs iespēja, piedalīsimies arī turpmāk šādos projektos, bet jau ar lielāku sapratni par notiekošo.”

Ekonomiste Diāna Šmite


03.12.2019
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Agneta, Agnis, Ansis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...