Viļakas novada domes mājas lapa

Novembris Rekavas vidusskolā

Latvijas valsts svētku mēnesis sākās ar skolas logu rotāšanu. Šogad Laimes slotiņas  palīdzēs skolai attīrīties no nevajadzīgām lietām. Sarkanbaltsarkanas lentītes pie apģērba gan skolēniem, gan skolotājiem un darbiniekiem papildina svētku noskaņu.

11.11.  notika Lāčplēša dienai veltīta  Ierindas skate  1.-12.klasēm. Skolēni cītīgi gatavojās ierindas soļošanā, zīmju izsoļošanā un soļošanā ar dziesmu.  Ierindas skate sākās ar skolēnu goda apli un ziņojuma nodošanu direktorei. Klases bija izlozējušas uzstāšanās secību. Skati sāka 12.a klase.  Skaļus skatītāju aplausus saņēma 1.klase. Kopumā  skatītāji ar interesi un prieku vēroja klašu uzstāšanos. Klašu priekšnesumus vērtēja žūrija pēc Ierindas skates nolikuma kritērijiem. Šogad uzvaras laurus plūca 2.-3.klase, 8.klase un 11.a klase.

Kamēr žūrija apspriedās, skolas vokālais ansamblis skolotājas Ilonas vadībā priecēja visus ar skaistām dziesmām. Savukārt 9.klases meitenes aicināja pasākuma dalībniekus uz zibakciju jautrai dejai.

Paldies par Lāčplēša dienas aktivitātēm visiem skolēniem, klašu audzinātājiem un skolotājam Jānim, žūrijai: Valentīnam Keišam, Pēterim Vancānam, Francim Bukšam, Dzintaram Čerbakovam un Ilonai Bukšai. 9.klases puišiem par muzikālo nodrošinājumu visos novembra pasākumos. Virtuves Maijai paldies par atbalstu balvu sagādāšanā.

15.11. skolā bija Latvijas valsts svētku diena, kurā notika mācību stundas  “Mūsu Latvija”  literatūrā, vēsturē, mūzikā, bioloģijā, ģeogrāfijā un novada mācībā. Klases bijā  šādas:1.kl. un 7.kl. = OZOLI,  4.kl. un 10.a kl.= LIEPAS,  2.kl. un 8.kl. =KĻAVAS,  2.kl. un 11.a kl.=PRIEDES,  3.kl. un 9.kl.=BĒRZI,  6.kl. un 12.a kl.=EGLES.

Katru mācību stundu vadīja vairāki skolotāji, gatavojoties nākamā gada darbam kompetenču izglītībā. Skolēni labprāt sadarbojās, jaunākie skolēni sākumā nedaudz uztraucās, ka jāmācās kopā ar vecāko klašu skolēniem. Taču tas nebija uz ilgu laiku. Mācības šajā dienā patika visiem. Pēc stundām pulcējamies pie ugunskura, kur ēdām pašu ceptās maizītes un dzērām tēju. Paldies Aldim un virtuves meitenēm. Trijos stājāmies uz Lāpu gājienu. Stalto skolas jaunsargu un viņu instruktora vadībā devāmies uz piemiņas brīdi pie brīvības cīnītāju piemiņas vietas. Pārdomājām katrs savu vietu un uzdevumu Latvijā. Gājiens turpinājās uz veco baznīcu, kur skanēja skaistas dziesmas Latvijai un mums folkloras kopas “Rekavas dzintars” dziedātāju izpildījumā. Pasākuma noslēgumā visi Lāpu gājiena dalībnieki kopā nodziedāja valsts himnu un devās atpakaļ uz skolu. Liels paldies jaunsargu instruktoram Valentīnam Keišam par to, ka Rekavas vidusskolas jaunsargi rada lepnuma un patriotisma sajūtu līdzcilvēkiem. Liels paldies pašiem jaunsargiem.

6.klase kopā ar audzinātāju Rutu 1.-5.klasēm organizēja zīmējumu konkursu. Paldies organizatoriem un dalībniekiem.

Latvijas dzimšanas diena nosvinēta godam.

Teksts  un foto sociālo zinību un kultūrizglītības jomas MK  vadītāja Inese Cibule

25.11.2019
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Agne, Agnese, Agnija
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...