Viļakas novada domes mājas lapa

Valsts svētki “ Namiņā”

Valsts svētki ir iespēja izjust saikni ar savu valsti, tās tautu - svinēt tos kopā ar citiem, kam svarīgas nacionālās vērtības. Novembris ir laiks, kad mēs daudz biežāk aizdomājamies par to, ko katram no mums nozīmē šī zeme, šī valsts, Latvija!

Šī ir vieta, ko es saucu par savām mājām, un to, ko man nozīmē Latvija, mana pilsēta, mana dzimtā vieta.

14.novembrī “Namiņā” aicinājām kopā audzēkņus, vecākus, kolektīvu, lai nosvinētu Latvijas dzimšanas dienu. Grupu bērni, ar karodziņiem rokās, skaisti uzposušies un pacilāta gaisotne valdīja gaisā. Šinī dienā nolēmām, paldies,  pateikt vecākiem, kas iestādes labā darījuši tik daudz, atbalstījuši pasākumos un ikdienā.

Pateicības rakstu pasniedzām mūsu iestādes padomes priekšsēdētājai Edītei Barsovai, divu vecuma grupu audzēkņu māmiņai Aigai Pundurei, omei Ilgai Pizikai un Līgai Kaļānei Kokarevičai, par atbalstu, par svētku brīžu kuplināšanu, par tērpiem un lomām, kas izspēlētas sporta izpriecās par remontiem un  vēl un vēl.

Latvija ir mūsu cilvēki mums apkārt, kas apzinīgi, godīgi savu darbu veic.

Šogad savā kolektīvā vēlējāmies godināt mūsu mūzikas skolotāju Elitu Loginu. Par idejām kas dzimst nakts stundās, kad nenāk miegs visu pārdomājot. Par godprātīgu darbu iestādes labā. Visiem labajiem mūsu nominantiem, lai stipra veselība, vienmēr drauga plecs blakām, ieceru un sapņu piepildījums!

Mūs svētkos priecēja Andris Slišāns ar savējiem, izdancināja, izpriecēja, paldies, viņiem par to!

Iestādes vadītāja Lilita Šnepere


15.11.2019
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...