Viļakas novada domes mājas lapa

Septembris Medņevas PII “Pasaciņa”

Jau atkal pīlādži sārto
un dzērves aizbēg no salnām.
Bet mums vēl daudz jāsakārto,
lai kāpt varam zinību kalnā.

Un ejam mēs septembrim pretī
pārpilni vasaras spara.
Un pirmsskola mums panāks pretim,
lai ātrāk satikties varam.

Ir pagājusi vasara un atkal visa pirmsskolas izglītības iestādes “Pasaciņa” (turpmāk tekstā -iestāde) saime ir satikusies , lai kopā pavadītu jauno mācību gadu.

2.septembrī mūsu iestādi atkal pieskandināja bērnu smiekli. Mācību gadu uzsākām ar kopīgu pasākumu iestādes zālē, kur vadītāja teica svētku uzrunu. Turpinājumā “Lāčuku” grupas skolotāja Gunta Briediņa aicināja apceļot visas grupas. Katrā vecuma grupā skolotājas piedāvāja bērniem  dažādas kopīgas aktivitātes, iepazīstināja ar bērniem, kuri pirmo reizi bija atnākuši uz iestādi.

Pēc ceļojuma zālē bērnus sagaidīja patīkams pārsteigums – Rudens rūķis atnesis cienastu.

Uz svinīgo pasākumu mūs apsveikt un novēlēt veiksmīgu jauno mācību gadu bija atnākuši Viļakas novada domes izpilddirektore Zigrīda Vancāne  un Medņevas pagasta pārvaldes vadītājs Juris Prancāns.

Pirmās mācību nedēļas piektdienā pie mums ciemojās mūsu tuvākie kaimiņi- Viduču pamatskolas audzēkņi ar muzikālo izrādi. Bija skaisti, jautri un ļoti pamācoši. Paldies skolas direktorei Inārai Sokirkai un skolotājām Līgai Babānei un Initai Raginskai.

Jau pirmajā mācību nedēļā sākām aktīvi darboties. Katrai grupai tika izstrādāts tēmu plānojums atbilstoši bērnu vecumam un interesēm. Nu, varēja sākties aktīva darbošanās! Katra diena tika piepildīta ar jaunu zināšanu apguvi, ar kopīgu darbošanos, ar aktivitātēm dabā , arī lietus laikā, kas ļoti patīk bērniem – pētījām, eksperimentējām, iejutāmies dažādu pašu izdomātu pasaku varoņu lomās, dziedājām, gājām rotaļās, vingrojām un baudījām dabas skaistumu, vērojām pārmaiņas un paši meklējām atbildes uz dažādiem jautājumiem.

Mēs aktīvi turpinām apgūt pašapkalpošanās prasmes un mācāmies palīdzēt draugam.

Septembrī tikāmies ar vecākiem vecāku sapulcē, kur  sniedzām informāciju par aktualitātēm un jauninājumiem iestādē jaunajā mācību gadā. Daudz runājām par jauno mācību saturu, iepazīstinājām ar pirmsskolas mācību programmu, kā arī stāstījām visu dienas gaitas norisi un sarunājām, ka oktobrī tiekamies bērnu grupās, kad vecāki kopā ar bērniem pavadīs dienu iestādē.

Esam veiksmīgi uzsākuši jauno mācību gadu.  Mums ļoti patīk strādāt jaunajā kompetenču pieejā, jo tas sniedz bērniem prieku par darbu, kura rezultātā tiek apgūtas jaunas prasmes un zināšanas.

Paldies manam darbīgajam kolektīvam par aktīvu, radošu un atbildīgu darbu. Man ir patiess prieks strādāt kopā ar Jums!

Medņevas PII “Pasaciņa” vadītāja Ilze Brokāne.24.09.2019
Kalendārs
« Oktobris 2021 »
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...