Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Veselības veicināšanas projekta aktivitātes 2019.gada rudenī

2019.gada septembrī esam uzsākuši noslēdzošo posmu projektā Nr. 9.2.4.2/16/I/073 “Veselības vecināšanas un slimību profilakses pasākumi Viļakas novadā” jeb turpinās iespēja Viļakas novada iedzīvotājiem apmeklēt bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbības.

  • No septembra līdz decembra beigām otrdienās un ceturtdienās no plkst. 19.00 līdz 20.00 trenere Iluta Balule vada intensīvās vingrošanas nodarbības Semenovā, kas notiek Viduču pamatskolas sporta zālē.
  • No septembra līdz decembra beigām ir atsākušās vingrošanas nodarbības Kupravā, kas notiek Kupravas pagasta pārvaldes telpās trešdienās no plkst. 18.00 līdz 19.00, nodarbības vada trenere Zinaida Logina.
  • Septembra beigās atsāksies un turpināsies līdz decembra beigām meditatīvās vingrošanas nodarbības Viļakas kultūras namā otrdienās no plkst. 18.00 – 20.00. Nodarbības vadīs Zinaida Logina.
  • Oktobrī un novembrī otrdienās Semenovā (jauniešu iniciatīvu centrā “Sauleszieds” trenažieru zālē) un sestdienās Viļakā (Viļakas Valsts ģimnāzijas sporta zālē trenažieru telpā) notiks trenažieru nodarbības, trenere Linda Tokareva-Kušnere.

Nodarbības mērķa grupām:

-Peldēšanas apmācības bērniem. Viļakas novada izglītības iestāžu audzēkņiem ir iespējams apmeklēt peldēšanas apmācības “Balvu peldbaseinā”, treneris Dāvis Keiselis. Braucienu organizē pašas izglītības iestādes, kopā septembrī un oktobrī notiks 15 nodarbības.

-Fizioterapijas nodarbības mērķa grupai cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kuriem ir kustību traucējumi. Tās turpināsies līdz 2019.gada oktobra beigām Viļakas sociālās aprūpes centrā un Šķilbēnu sociālās aprūpes mājā. Nodarbības vada fizioterapeite Santa Graudiņa.

Kāpēc apmeklēt fizisko aktivitāšu nodarbības:

-Piedalies bezmaksas Veselības veicināšanas projekta atbalstītās nodarbībās. Tā ir iespēja bez maksas izmēģināt dažādas nodarbības, intensitāti, metodes un tā izvēloties to nodarbības veidu, kas katram ir vispiemērotākais.

-Sāc pakāpeniski. Sāc pamazām un vēlāk, kad Tavs ķermenis ir tam gatavs, palielini treniņu intensitāti. Atnāc vienreiz uz vienu stundu nedēļā, iepatiksies un gribēsi nākt katru nedēļu un ir iespējams arī sakombinēt dažādas nodarbības dažādos laikos.

-Dažādo savu rutīnu. Izvēlies dažādas aktivitātes – pastaigas, nūjošanu, vingrošanu, peldēšanu, braukšanu ar velosipēdu un trenažieru nodarbības – to laikā uzlabojas dažādas muskulatūras grupas. Izvēlies projekta aktivitāti sev – vingro aktīvi, vingro mierīgi, vingro kopā ar draugiem!

-Doties uz nodarbībām kopā ar draugiem, radiem, kaimiņiem un kolēģiem. Tu varēsi izbaudīt kompāniju un grupas atbalstu.

-Atklāj jaunas izvēles iespējas sev.  Ja vingro – izvēlies aiziet uz trenažieru zāli, ja apmeklē trenažierus – dodies uz vingrošanu. Izmēģini dažādu treneru pieejas.

-Izvirzi sev mērķus – sākšu kustēties vismaz vienu stundu nedēļā. Pēc mēneša jau divas stundas nedēļā, bet pēc pusgada jau būsi gatavs kustēties 1 stundu dienā.

Viļakas novada dome aicina Viļakas novada iedzīvotājus aktīvāk izmantot un iesaistīties projekta piedāvātajās aktivitātēs, jo bezmaksas nodarbības Viļakā un Semenovā notiks tikai līdz 2019.gada beigām. Aktuālai informācijai par nodarbību laikiem sekojat līdzi www.vilaka.lv, sociālajā tīklā Facebook un uz ziņojumu dēļiem. Kustieties un esiet veseli!

Informāciju sagatavoja: Vineta Zeltkalne


16.09.2019
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Valērijs, Aivars
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...