Viļakas novada domes mājas lapa

Jauni izaicinājumi un piedzīvojumi ”Namiņā”

Jaunais mācību gads nes sev līdzi dažādus patīkamus izaicinājumus kolektīvam. Jāsteidz apgūt zināšanas pirmās palīdzības sniegšanā, jāsagaida ciemos kaimiņu novada, Rugāju vidusskolas  skolotājus. Rugāju vidusskolā ciemojāmies paši, cenšoties gūt jaunākās atziņas kompetenču izglītībā. Bijām viesi vidusskolas 115. jubilejas svinībās. Zinot, cik radoši darbojas pedagogi Rugāju vidusskolā, mīļi uzņēmām viņus savā ”Siena šķūnī”. Kolēģi vadīja mūsu iestādē izbraukuma pedagoģisko sēdi.

2.septembra rīts pārsteigumu nesa visai „Namiņa” saimei. Pēc brokastīm audzēkņi ar savām skolotājām un skolotāju palīgiem pulcējās zālē, lai svinīgi uzsāktu mācību gadu. Pēc vadītājas uzrunas ciemos ieradās Pasaka. Zālē ienāca Pūķis un paziņoja, ka viņam patīk draudzēties un rotaļāties ar mūzikas skolotāju Elitu, viņa būs Pūķa Princese un viņš skolotāju neatdos. Bērniem izdevās Pūķa domas mainīt, apsolot, ka būs jāpiedalās visās rotaļās, jāveic daudz dažādu uzdevumu, jāatbild uz Pūķa jautājumiem par pasakām.

Bērni kopā ar savām skolotājām dziedāja, dejoja, tēloja, peldēja pa jūru, tēloja pirātus, kapteiņa meitas un Nāriņas. Rotaļājāmies arī angļu dziesmas un dejas izpildot. Mēs meklējām mājiņas apļos un modinājām Pūķi rotaļā ”Diena un Nakts”, tēlojām frī kartupeļus. Sapratis, ka Princese būs jāatstāj pirmsskolā, Pūķis sadraudzējās ar bērniem un sāka dalīt konfektes.

Vēl dažas rotaļas un foto ar pašiem mazākajiem „Namiņa” iedzīvotājiem un tikšanās beidzās.

Paldies par atbalstu iestādes noformēšanā, „Siena šķūņa” sarotāšanā manam kolektīvam, iestādes padomes priekšsēdētājai, Edītei Barsovai. Paldies “Vēršukalna” saimniekam Harijam par garšīgo maizīti. Paldies Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītājai Inesei Circenei un metodiķei Gintai Locānei, vecākiem par laba vēlējumiem un kārumiem. Paldies Pūķim par atlidošanu!

Mēs esam atraktīvi, radoši, izdomas pārpilni, vienmēr atvērti jaunām idejām un gatavi jauniem izaicinājumiem Jauno mācību gadu sākot, izdošanos! Lai veicas!

Pasākumus organizēja, klāt bija un foto mirkļus iemūžināja vadītāja Lilita Šnepere.

05.09.2019
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Spodris, Kārlis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...