E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Viļakas novada atklātais pludmales volejbola čempionāts 2019

No 20.jūnija līdz 15.augustam Viļakas parka teritorijā notika novada pludmales volejbola čempionāts.

Šinī sezonā tika pamainītas spēļu norises dienas. Ja citus gadus sacensības notika izejamās dienās (sestdienās vai svētdienās), tad šogad spēles norisinājās darba dienu vakaros.

Pludmales volejbola čempionāts notika četros posmos. Kopvērtējumam vajadzēja nospēlēt vismaz trijos posmos un pēdājais posms bija obligāts. Komandas sacentās četrās vecuma grupās no sešām piedāvātajām. 1 gr. spēlēja 2003.g.  un jaunāki jaunieši (zēni). 2 gr. sacentās 2002.g. – 1980.g. vīrieši un sievietes. Savukārt 3 gr. spēlēja 1979. g. un vecāki vīrieši (veterāni).

Katrā no vecuma grupām izvērsās interesantas cīņas par uzvarām. 1 gr. līdz pat pēdājam posmam nevarējā noskaidrot uzvarētaju kopvērtējumā. Piecu komandu konkurencē divām komandām (“Jokeri” un “Viļakas zēni”) izvērsās cīņa par 1 vietu. Pēdējā posmā pat nepieciešams bija papildus sets, lai noskaidrotu uzvarētāju.

Uzvaru sīvā cīņā izcīnīja komanda ‘’Viļakas zēni’’ (Sandis Mancevičs un Ingvards Kokorevičs), otro vietu izcīnīja komanda  ‘’Jokeri’’ (Alens Borisovs un Ģirts Kevins Kromulis). Kopvērtējumā trešo vietu izcīnīja komanda ‘’Žīgurskie’’ (Artjoms Šaicāns un Kristers Timmermanis). Ceturtajā vietā ierindojās komanda ‘’Dusmīgie Bebri’’ (Kristaps Dambītis un Daniels Mihailovs), piektā vietā komanda ‘’Āmuri’’ (Viktors Borisovs un Endijs Nipers).

2 gr. vīriešiem kopumā posmos piedalījās 9 komandas. Stabīlāko sniegumu un arī dalību visos 4 posmos parādīja komanda ‘’Amigo’’ (Reiners Korņejevs un Andis Dvinskis) , kuri arī izcīnīja kopvērtējumā 1. vietu. Otrajā vietā ierindojās komanda ‘’MDV’’ (Ritvars Dvinskis un Kristers Ivanovskis), trešo vietu nodrošināja komanda ‘’Bite’’ (Anrijs Kokorevičs un Dairis Ivanovs). Jāpiemin arī komanda ‘’Baltinava’’ un komanda ‘’Igārs’’, kuras rādīja labu spēli. Diemžēl piedaloties tikai divos posmos no četriem, pietrūka izcīnīto punktu summas kopvērtējumā.

2 gr. sievietēm stabīli sacenšoties 3 komandām, intriga par 1. vietu saglabājās līdz pat pēdējam posmam. Rezultātā sīvā cīņā uzvaru posmā un arī kopvērtējumā izcīnīja komanda ‘’Pienenes’’ (Astrīda Logina un Selga Circene). Otrajā vietā ierindojās komanda ‘’Baltinava’’ (Līga Langovska un Velta Mītke). Godpilno trešo vietu izcīnīja komanda ‘’Māsiņas’’ (Santa Ivanova un Ineta Podiņa). Uz vienu posmu šajā grupā savu dalību bija pieteikusi arī komanda ‘’Kešoni’’.

3 gr. vīriešiem (veterāniem) uzvarētāju intriga saglabājās līdz pēdējam posmam. Piedaloties trim komandām, par uzvarētāju varēja kļūt jebkura no šīm. Diemžēl intrigu kopvērtējumā mazināja komanda ‘’Toms’’, kas nepiedalījās pēdējā posmā un arī kopvērtējumā. Līdz ar to cīņa par 1. vietu izvērtās starp komandām ‘’J3’’ un ‘’Gintis un Es’’ . Uzvarot pēdejā posmā, uzvaras laurus plūca komanda ‘’J3’’ (Jānis Gruševs, Juris Vilkaste un Vladimirs Serebreņickis). Godpilno 2 vietu izcīnīja komanda ‘’Gintis un Es’’ (Imants Elksnītis, Jānis Boriss un Viktors Sidorovs).