Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Sociālais dienests organizē pēcpusdienu Deinstitucionalizācijas (DI projekta) dalībniekiem

Viļakas novada Sociālais dienests (turpmāk-Dienests) dienu pirms Pēterdienas - 28.jūnijā, pulcināja Viļakas jauniešu centrā Viļakas novada ģimenes, kuras iesaistījās Deinstitucionalizācijas (turpmāk - DI) projektā, lai kopā atpūstos, pavadītu laiku saistošās sarunās par iegūto projekta ietvaros.

Pasākumā piedalījās 6 ģimenes. Kuplo pulciņu papildināja ģimeņu tuvinieki - brāļi un māsas, kas ļāva izjust un noķert gaisā dzirksti - ģimeniska prieka, nesavtīgās rūpes un mīlestību, vienam par otru. Ģimenes bija parūpējušās par našķiem un saldumiem. Pieaugušie bērni bija izcepuši cepumus ar ko cienāja pasākuma dalībniekus.

Klātesošie kopā ar fizioterapeiti – Santu Graudiņu -  organizēja gan iesildīšanos, gan vingrošanu aplī, kā arī iesaistījās dažādās jautrās rotaļās. Kustību prieku izjuta gan lielie, gan mazie, un neviens nesūdzējās, ka ir par grūtu. Mammas sacentās veiklībā ar bērniem rotaļā “Pirtiņa deg”, bērniem jautrību sagādāja uzvaras stafetēs. Pozitīvā enerģija un neparastā aura, ko izstaroja pasākuma dalībnieki, piepildīja emociju kausiņus ar labām un neaizmirstamām atmiņām.

Pasākumā piedalījās arī uzaicinātā - brīvprātīgā darba veicēja no Vācijas – Maike von Hofmann. Bērni ātri sadraudzējās ar meiteni, iesaistīja to kopīgās rotaļās un komunikācijā, izmantojot “savas” valodas prasmes, kas ļāva bērniem savstarpēji saprasties, dominējot smaidiem, žestiem un sirds siltumam.

Saulīte šai dienā bija parūpējusies, lai pasākuma dalībnieki justos palutināti un dāvāja tiem dāsnu siltumu. Neatsverama dāvana, kas neko nemaksā, bet nozīmē tik daudz, ir cilvēka rūpes par otru, nesavtīgi…

Citējot Imantu Ziedoni:” Neskriet taisni jūrā, nebrist ziedā, nekāpt cita dvēselē, bet iet tuvu līdzās, apiet apkārt, palikt tuvu”, gribas atgādināt, ka viss ir tepat, blakus, tikai mums ir jāsaredz, jāpieņem, jāizjūt.

Viļakas novada Sociālais dienests PATEICAS visām DI projektā iesaistītām ģimenēm par atsaucību un saldo našķi!

Sirsnīgs PALDIES Sanitai Graudiņai par aktivitātēm, M.von Hofmann par atsaucību, Santai Komanei par pasākuma organizāciju, Madarai Jeromānei par viesmīlīgajām telpām, Dienesta komandai par sarūpēto garšīgo kliņģeri!

Informāciju sagatavoja: Viļakas novada Sociālā dienesta sociālā darbiniece ģimenēm ar bērniem Vita Prancāne

Foto: Viļakas novada projektu vadītāja Santa Komane


04.07.2019
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Valērijs, Aivars
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...