Viļakas novada domes mājas lapa

Rekavas vidusskolas 12.klases izlaidums

Vienā no šīs vasara sākuma skaistākajām un siltākajām dienām –  8.jūnijā Rekavas vidusskolas 12.klase svinēja savu izlaidumu.

Pēc emocionālā un skaistā iznāciena absolventus sveica un pateicības vārdus par sasniegumiem teica skola direktore Aina Golubeva: “Paldies par visiem labajiem darbiem un sasniegumiem, ko esat guvuši šajos mācību gados. Esat piedalījušies un guvuši godalgotas vietas  dažādās mācību priekšmetu olimpiādēs - angļu valodā, vēsturē, latviešu valodā, bioloģijā, ķīmijā un vizuālajā mākslā. Esam lepni par jūsu sasniegumiem sportā un dažādos konkursos. Daudz prieka esam guvuši, kad  jūs uzstājāties pašdarbības kolektīvos, nekad neaizmirsīsim arī Žetonu vakara valsi, pārējās dejas un šim pasākumam iestudētās lugas.”

Viļakas novada domes vadītājs S.Maksimovs bija sagatavojis viedu un pamācošu runu. Tās noslēgumā viņš pasniedza Kristiānai Loginai Latvijas Republikas prezidenta pateicības rakstu par izciliem un teicamiem mācību rezultātiem. Kristiāna saņēma arī Izglītības un zinātnes ministrijas pateicību simtgades izcilniekam. Savukārt, Paula Ločmele saņēma Viļakas novada domes pateicību par augstiem mācību sasniegumiem un sabiedrisko aktivitāti.

Turpinājumā skolēni teica pateicības vārdus saviem vecākiem. Kāds pateicās par atbalstu un drošības sajūtu, par gādību, rūpēm un mīlestību, cits par to, ka, neskatoties uz nelielo autovadītāja stāžu, vecāki tomēr ir uzticējuši mašīnu, pateicās arī par emocionālu un materiālu atbalstu.

Skolotājiem absolventi bija sagatavojuši nelielas vēstulītes ar pateicības vārdiem. Pārsteiguma dāvanu saņēma arī klases audzinātāja.

Pirms direktore jauniešus sveica ar skolas absolvēšanu, katram tika nolasīts neliels raksturojums, kādi viņi paliks skolotāju atmiņā. Šajos raksturojumos skolotāji atcerējās gan nopietnas, gan jautras situācijas, bija mēģinājuši pateikt būtisko.

12.a klases audzinātāja Aina Keiša atcerējās interesantos notikumus, kas kopā piedzīvoti pēdējā mācību gada laikā: “ Īpašs piedzīvojums bija Žetonu vakars, gatavošanās tam un, protams, Žetonu vakara dāvana – kanoe laivu brauciens pa Gauju. Gandarījums ir par to, ka tajā klase sevi parādīja kā komanda, kas spēj sadarboties un palīdzēt viens otram. Prieks par to, ka jaunieši ir mērķtiecīgi un zina, ko grib sasniegt. Šī ir viena no retajām klasēm, kurā katrs zina, kur mācīsies vai ko darīs pēc vidusskolas beigšanas. Lielākajai daļai ir arī variants B.”

Ja es reiz tālu
Pasaulē iešu,
Tēva mājas un saulrietā kviešus,
Atmiņa, ieliec tos dziļi skapītī,…
…Ieraksti, iezīmē ,iemūrē cieši:
Tēva mājas un saulrietā kvieši...”

Ar šiem skaistajiem Māras Zālītes vārdiem tika dots vārds absolventu vecākiem, kuri pateicās par būtiskām lietām, kas iemācītas skolā un uzsvēra, ka dzīvē svarīgākais nav atzīmes, bet gan tas, kādi cilvēki šie jaunieši būs turpmākajā dzīvē.

Pēc skolas direktores vēlējuma, ņemt savā ceļā līdzi ozola spēku un izturību, liepas diženumu  un mazo laimes pogu arī likt plaukstā, lai tā atgādina, ka  izvēlētais ceļš būs īstā laime, īstā dzīve, absolventi, vecāku pavadīti, atstāja zāli.

Rekavas vidusskolas 12. klases audzinātāja Aina Keiša
Mareka Šubenieka foto

11.06.2019
Kalendārs
« Oktobris 2021 »
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...