Viļakas novada domes mājas lapa

Izlaidums Žīguru pamatskolas pirmsskolniekiem

Smaržo ceriņi, klāt izlaidumu laiks, un atkal Žīguru pamatskolas pirmsskolas grupiņa lidojumam laiž savus putnēnus – septiņus sagatavošanas grupas audzēkņus. Katru reizi mācību gada cikls noslēdzas vienādi, bet audzēkņi ir tik dažādi… Katrā ir dēstīta labā sēkliņa, katrs ir mīlēts un lolots, sarāts un aprūpēts. Ir dots tik daudz, lai lidotu, lai tā pa īstam savēcinātu spārnus un palūkotos uz savu bērnudārzu no augšas.

31.maija pēcpusdienā  uz sava pirmā izlaiduma svinībām tika aicināti 7 audzēkņi - Rebeka, Martins, Matīss, Dāvids, Aļina, Jānis un Reinis - kopā ar vecākiem, radiem un draugiem.

Bērni parādīja ludziņu „ ĀBECE”, kurā pastāstīja, kā viņiem veicas ar burtu apgūšanu, dziedāja dziesmas un kopīgi uzdejoja. Gaviļniekus sveica draugi no „Lācēnu” un „Rūķīšu” grupiņas kopā ar skolotājām Rutu un Zani.

Svinīgajā brīdī, kad tika dalītas bērnudārza absolvēšanas apliecības, jaunajiem skolēniem tika dāvinātas arī grāmatas. Izlaidumniekus sveica ne tikai Žīguru pamatskolas direktore Sanita Orlovska, bet arī Viļakas novada domes Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Inese Circene un vēlēja gan vecākiem, gan topošajiem skolēniem izdošanos skolas gaitās un ģimenisku mīlestību ikdienā. Noslēgumā par darbu skolotājām  un  personālam pateicās vecāki. Pēc svinīgā pasākuma bērni kopā ar vecākiem  iedomājās  vēlēšanos un kopā ar baloniem laida gaisā, lai tie aizlido tālu, tālu un, protams, lai visas vēlēšanās piepildās.

Pasākumu vadīja skolotāja Elita, Zane un mūzikas skolotāja Inita.

Paldies skolas kolektīvam un vecākiem par atbalstu!

Skolotāja Elita Locāne

 

07.06.2019
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...