Viļakas novada domes mājas lapa

Svētku diena Rekavā

24. maijā sešas mazas un jaukas fejas, viens šarmants burvis Rekovas kultūras centrā meklēja laimi, lai to iegūtu sev un iedotu citiem pa kripatiņai. Kas gan ir laime un, kur tā mīt. Ciparu fejai šķiet, ka laimi atradīs tas, kurš pazīs ciparus un pratīs rēķināt, Meža feja uzskata, ka tā mīt mežā, bet Pļavas feja – ka pļavā, kas ir tik bagāta skaistām puķēm un dažādiem kukainīšiem. Putnu feja domā, ka laime mīt putnu valstībā, bet Krāsu feja, kura bagātīgi krāsas šķiež, lai pasaule būtu krāsaināka, zināja pastāstīt, ka laime esot baltā krāsā: no baltām domām balti sapņi dzimst un no baltiem sapņiem balta laime spīd. Tā burvis un fejas nonāk pie secinājuma, ka laime mīt tepat blakus: savā ģimenē, sev mīļajos cilvēkos, savā mīļākajā grāmatā un rotaļlietā, arī -tepat skolā. Ka laimes nekad nevar būt par daudz, ka ar laimi patiešām var dalīties, ka dalītas bēdas ir pusbēdas un, ka dalīts prieks ir dubultprieks. Līdz ar šīm atziņām burvestības vara beidzās, un septiņi gaviļņieki varējas svinēt savu pirmsskolas absolvēšanas izlaidumu, saņemt savu pirmo dokumentu, saņemt dāvanas, ballēties, būt laimīgi un pa kripatiņai no tās sniegt visiem klātesošajiem.

Liels paldies vecākiem par rūpēm un atbalstu gatavojoties izlaidumam, paldies kultūras centra vadītājai Kristīnai Lapsai par iespēju svinības organizēt k.c., par noformējumu, par apskaņošanu, par apgaismošanu.

Rekavas vidusskolas pirmsskolas kolektīvs.

30.05.2019
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Spodris, Kārlis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...