Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Skaisto sevī un pasaulē audzēt, trauslo apkārt mīlēt un saudzēt!

Mēs esam lepni, ka varam brīvi domāt un darīt, un ir simtiem veidu, kā varam to izmantot. Vajag tik atrast īsto lietu un padarīt skaistu katru vietu. 4.maija svētki – Latvijas Neatkarības deklarācijas diena – atgādina mums būt atbildīgiem par savu valsti, māju, ģimeni un līdzcilvēkiem. Lai tiešām katrs justos laimīgs, vajag iet laimei pretī.

Svētku pēcpusdienā Viļakas kultūras namā pie balti klāta galda pulcējās pašdarbnieki un skatītāji, lai kopā dziedātu un dalītos dzīves pieredzē. Dramatiskā kolektīva aktieri atklāja atraitņa Alfrēda ( J.Romanovskis) nodomus meklēt sievu un mājas saimnieci. Protams, kaimiņiene Izabella (L.Strupka) nevarēja to pieļaut un centās no konkurentēm atbrīvoties. Pārpratumu situācijās trīs līgavas ( tēloja I.Pizika, V.Zelča, B.Ločmele) tika atraidītas, arī kaimiņiene nevēlējās Alfrēdu pieņemt par iegātni savās mājās.

Pēc saimnieces goda kāroja daudzas novada sievas. Izrādīties un dižoties bija atnākušas dziedošo kolektīvu dalībnieces. Folkloras kopa „Atzele” ar jautrām un humora pilnām dziesmām nopēla citas sievas un atklāja arī Alfrēda trūkumus. Košas un uzpucējušās dziesmās sevi izrādīja krievu dziesmu ansambļa „Sudaruška” dziedātājas. Savu darba tikumu un dvēseles bagātību izdziedāja etnogrāfiskais ansamblis „Abrenīte”.

Katrs kolektīvs atnesa ciemakukuli, galdā  bija likta pašcepta maize un medus. Visi varēja baudīt un novērtēt, cik labas saimnieces ir mūsu novadnieces.

Pasākumu ievadīja un emocionāli bagātināja Borisovas vokālais ansamblis „Atvasara”, bet jautras ziņģes mielasta laikā izdziedāja kapella „Atzele”.

Paldies pašdarbniekiem, saimniecēm un mūsu apmeklētājiem par kopā pavadītiem svētkiem!

Pasākuma vadītāja I.Lindenberga
Foto A.Jevstigņejeva

 

 

 

 

09.05.2019
Kalendārs
« Septembris 2021 »
POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Maigurs, Mārica, Māris
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...