Viļakas novada domes mājas lapa

“Esi atjautīgs – 2019!”

Pasākums novada pirmsskolas izglītības iestādēm “Esi atjautīgs – 2019!”

Kā jau katru gadu pavasarim atnākot, pirmsskolas bērni pulcējās uz pirmsskolas metodiskās apvienības rīkoto pasākumu “Esi atjautīgs -2019”. 10.aprīlī kurš tālāku, kurš tuvāku ceļu mēroja uz Medņevas PII “Pasaciņa”, kur noritēja konkurss. Šogad konkursā piedalījās četras komandas - Medņevas PII “Pasaciņa” komanda, Viļakas PII “Namiņš” komanda ar nosaukumu “Bitītes”, Žīguru pamatskolas pirmsskolas grupas komanda ar nosaukumu “ Jautrie Rūķīši” un Rekavas vidusskolas pirmsskolas grupas  komanda ar nosaukumu “Kāpēcīši”.

Lai iepazītos tuvāk, katra komanda iepazīstināja ar sevi, izteica novēlējumus pārējiem. Šogad komandas veidoja no visām iestādēm, izvelkot savu krāsas lapiņu, tā vienā komandā startēja gan no Žīguriem, gan no Viļakas, Rekavas, Medņevas- draudzīgās komandās. Sākās konkurss ar iesildīšanos, protams ar dažādām sportiskām aktivitātēm. Turpinājumā sekoja dažādas aktivitātes- lasītprasmju, matemārisko, kā arī mākslas prasmju pārbaudījumi. Visaizraujošākais, patīkamākais praktiskais darbiņš, kur katra komanda gatavoja – vieni garšīgus, veselīgus dzērienus, citi augļu salātus, visnopietnākais darbiņš bij komandai, kura gatavoja sviestmaizes. Pēc padarītā darbiņa katra komanda prezentēja savu veikumu, pastāstīja ko un no kā gatavoja. Un sekoja jauka pasēdēšana pie klātiem galdiņiem.

Noslēgumā katrs saņēma diploma, saldumiņu un dāvaniņu. Bērni pavadīja jauku dienu kopīgās aktivitātēs.

Paldies Medņevas PII ”Pasaciņa” vadītājai Ilzei un viņas komandai par jauko pasākumu. Protams, vislielākais paldies pasākuma vadītājām skolotājām- Ilonai, Karīnai un Inesei. Uz tikšanos nākamgad!

Novada pirmsskolas skolotāju vārdā Elita Locāne.

 

 

 

18.04.2019
Kalendārs
« Oktobris 2021 »
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...