Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

''Bitīt'matos'' un ''Dēka'' dejo skatē- koncertā

6.aprīlī Kubulu Kultūras namā notika Balvu deju apriņķa deju kolektīvu skate-koncerts.

Skates mērķis bija sekmēt deju kolektīvu darbošanos Dziesmu un deju svētku starpposmā, kā arī  veicināt  kultūras iestāžu tautas deju kolektīvu radošo darbību, izaugsmes iespējas un attīstību.

Balvu deju apriņķa virsvadītājam Agrim Veismanim bija uzdevums novērtēt tautas deju kolektīvu sniegumu, gatavojoties  Starptautiskajam tautisko deju festivālam "Eima, eima", kurš notiks no 28.jūnija līdz 30.jūnijam. Festivāla atklāšanas koncerts notiks 28.jūnijā Viļakas pilsētas estrādē, 29.jūnijā festivāla lielkoncerts -Balvu pilsētas estrādē un noslēguma pasākums būs 30.jūnijā Baltinavas estrādē. A.Veismanim vajadzēja noteikt festivāla potenciālo dalībnieku kvalitatīvo un kvantitatīvo sastāvu, kā arī koprepertuāra apguves līmeni. Balvu deju apriņķī 2019.gada sezonā darbojas 14 tautisko deju kolektīvi. Pēc Dziesmu un Deju svētkiem dažos kolektīvos ir izmaiņas -ir tikai 4 dejotāju pāri, tāpēc deju festivāla "Eima,eima'' programma ir veidota gan no 8 pāru dejām, gan no 4 pāru dejām. Deju skatē -koncertā tika izdejotas 28 tautiskās dejas- gan festivāla koprepertuāra dejas, gan  deju kolektīvu sava repertuāra dejas.

Balvu deju apriņķī  dejo Balvu novada, Rugāju, Baltinavas un Viļakas novadu deju kolektīvi. Mūsu novadu pārstāvēja Viļakas Kultūras nama jauniešu deju kolektīvs ''Bitīt'matos''- vadītāja Diāna Astreiko un vidējās paaudzes deju kopa ''Dēka''- vadītāja Akvilina Jevstigņejeva.

PALDIES visiem Kultūras nama deju kolektīvu dalībniekiem!
Viļakas dejotāji -gan jaunieši, gan vidējie - vienmēr ir bijuši MALAČI!

Viļakas Kultūras nama  direktore Akvilina Jevstigņejeva
Foto: Andris Zelčs, Sanija Zelča10.04.2019
Kalendārs
« Septembris 2021 »
POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Matīss, Modris, Mariss
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...