Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Borisovas tautas nama senioru jauktais ansamblis „Atvasara” un Viļakas kultūras nama krievu vokālais ansamblis „Sudaruška” piedalās senioru ansambļu sadziedāšanās pasākumā

Ziema iet prom un strauji tuvojas pavasaris. Pamazām paliek silti, kūst sniegs, parādās pirmās pavasara puķes un no siltajām zemēm atlido gājputni. Tāpēc Jaungulbenes tautas nama vadītajai Sarmītei Supei radās doma marta viducī organizēt senioru atpūtas pasākumu - koncertu „Putnu maratons”, uz kuru tika aicināti arī divi Viļakas novada kolektīvi: Borisovas tautas nama senioru jauktais ansamblis „Atvasara” (vadītāja Anželika Abdušelišvili) un Viļakas kultūras nama krievu vokālais ansamblis „Sudaruška” (vadītāja Svetlana Krasnokutska).

Sadziedāšanās pasākumā piedalījās arī vairāki Gulbenes novada senioru kolektīvi: Jaungulbenes sieviešu senioru ansamblis „Kamenes”, Gulbenes kultūras centra senioru ansamblis „Latgalīte”, Līgo kultūras nama senioru ansamblis „Lai skan”, Līgo kultūras nama deju kolektīvs „Līgo”, Stradu pagasta senioru ansamblis „Baltābeles”, Daukstu kultūras nama senioru ansamblis „Seniora”, Lejasciema kultūras nama senioru ansamblis „Satekas” un Tirzas kultūras nama senioru ansamblis „Atmiņu lietus”.

Tautas namā mūs sirsnīgi sagaidīja, bija ļoti jauka un draudzīga atmosfēra. Ar skaisto „Pavasara dziesmiņu” koncertu atklāja pasākuma vadītāja Inta Zellīte. Mūs pārsteidza interesantais zāles noformējums – atbilstoši priekšnesumiem. Katrs kolektīvs izpildīja divas dziesmas un bija patīkami klausīties skaistas un zināmas dziesmas, piemēram, „Vālodzīte”, „Skaisti dziedi, lakstīgala”, „Trīcēj' kalni, skanēj' meži” un citas. Klausītāji bija atsaucīgi un piebalsoja līdzi. Pēc sadziedāšanās koncerta turpinājās dejas ar mūziķi Zinti Krakopu no Tilžas.

Mīļš paldies pasākuma organizatoriem par brīnišķīgo pavasara vakaru, par dziesmām un dejām, interesantiem un jautriem konkursiem, jauku un patīkamu laika pavadīšanu un sadraudzību!

Teksts un foto: Borisovas TN senioru jauktā vokālā ansambļa ,,Atvasara'' vadītāja A.Abdušelišvili

22.03.2019
Kalendārs
« Septembris 2021 »
POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Marianna, Ginters, Guntra
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...