Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Veselības veicināšanas projekta aktivitātes notiek Viļakā, Rekovā, Semenovā, Borisovā, Balkanu dabas parkā un Kupravā

2019.gadā veiksmīgi turpinās projekta Nr.9.2.4.2/16/I/073 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Viļakas novadā” īstenošana. Veicot grozījumus projekta aktivitātēs, bija iespējams izveidot jaunu vingrošanas grupu Kupravā, jo Kupravas pagasta iedzīvotāji bija pamanījuši, ka Veselības veicināšanas projekta aktivitātes notiek dažādās Viļakas novada vietās, bet nenotiek Kupravā. Kultūras darba organizatore Kupravā Ņina Baikova sadzirdēja Kupravas feldšeres Veras Šeļuhajevas un citu iedzīvotāju ierosinājumu, ka arī Kupravā uz vietas ir nepieciešamas vingrošanas nodarbības. “Mūsu Vera bija virzītāja, kura teica, noteikti vajag, vajag sportiskās aktivitātes Kupravā. Esam ļoti apmierināti, ka kopš 2019.gada janvāra beigām reizi nedēļā – ceturtdienās no plkst.18.00 līdz 19.00 pie mums brauc nodarbību vadītāja Zinaida Logina un vada vingrošanas nodarbību. Esam ļoti, ļoti apmierināti. Nodarbības notiek tepat, jāpaiet tikai 5 soļi un esam jau nodarbībā. Sen jau vajadzēja Kupravā šādu aktivitāti. Mums ļoti patīk nodarbības un to vadītāja Zinaida Logina,” pastāstīja Ņina Baikova.

Arī nodarbību vadītāja Zinaida Logina atzīst, ka ir patīkama pārsteigta par Kupravas iedzīvotāju aktivitāti, sākumā esot skatījusies skeptiski, vai būs cilvēki, kuri nāks uz nodarbībām. Un ir patīkami pārsteigta, ka patiešām cilvēki nāk, grib vingrot un aktīvi kustēties.

Aicinām Viļakas novada iedzīvotājus apmeklēt projektā piedāvātās aktivitātes, jo bezmaksas nodarbības turpināsies arī 2019.gadā. Nodarbību grafikam aicinām sekot līdzi www.vilaka.lv un pašvaldības Facebook kontā vai sazināties ar treneriem un nodarbību vadītājiem:
1) Balkanu dabas parkā notiek slēpošanas apmācību nodarbības (plānotas apmācību nodarbības notiks 20., 25. un 27.februārī, 4. un 6.martā). Nodarbības notiek tikai piemērotu laika apstākļu gadījumā, uz nodarbībām jāierodas laicīgi un apmācību grupas lielums ne vairāk kā 15 dalībnieki.
2) Trenažieru nodarbības notiek Semenovā, Viļakā, Borisovā un Rekovā, nodarbības vada trenere Linda Tokareva – Kušnere.
3) Intensīvās vingrošanas nodarbības notiek katru otrdienu un ceturtdienu no plkst. 19.00 līdz 20.00 Viduču pamatskolas sporta zālē, trenere Iluta Balule.
4) Vingrošanas nodarbības Kupravas pagasta pārvaldes zālē ceturtdienās no plkst. 18.00 – 19.00, vadītāja Zinaida Logina.
5) Meditatīvās vingrošanas nodarbības notiek Viļakas kultūras namā. Martā un aprīlī tās notiks otrdienās no plkst. 18.00 līdz 20.00, vadītāja Zinaida Logina.
6) Skriešanas un soļošanas nodarbības notiks aprīlī un maijā, treneris Salvis Gruševs.
7) Turpinās Fizioterapijas nodarbības mērķa grupai cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kas notiek Viļakas sociālas aprūpes centrā un Šķilbēnu sociālās aprūpes mājā, par to norisi interesēties pie centra vadītājas Līnas Barovskas.
8) Turpinās arī peldēšanas nodarbības Viļakas novada izglītojamajiem, kur pēc saskaņotā grafika uz Balvu peldbaseinu braucienus organizē Viļakas novada izglītības iestādes.

Informāciju sagatavoja: Vineta Zeltkalne, foto: Zinaida Logina


18.02.2019
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Antis, Antons, Antonijs
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...