Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Viļakas novada seniori satiekas Rekovā

13. janvārī, kad Latviju ietina sniegputenis, Viļakas novada seniori sanāca kopā uz “Jaunā gada svinībām” Kultūras centrā “REKOVA”. Pasākuma vadītāja Viktorija uzrunājot seniorus teica: “Es saku, ka mums jāsaskata brīnums pirms tas ir parādījies. Citādāk to ieraudzīt nav iespējams. Protams, ir brīnumi, kurus sarūpē kāds zināms vai nezināms labdaris, tomēr notiek arī brīnumi, kurus sagādājam mēs paši, ja vien to gribam. Un vēl šodien, rīt , ik katru dienu mums blakus ir šis Ziemassvētku brīnums, jo tas nepazūd, tas dzīvo katrā no mums. Mēs ļoti priecājamies visus Jūs šodien redzēt un vēlamies Jums uzdāvināt vēl šim laikam tik klātesošo Ziemassvētku brīnumu!”

Pasākumu atklāja Viļakas Kultūras nama bērnu kolektīvu koncertuzvedums, kurš sevī ietvēra dejas, dziesmas, rotaļas un poētiskus dzejoļus radot baltu, neviltotu svētku klātesamību. Tam sekoja svinīga uzruna no Viļakas novada domes priekšsēdētāja Sergeja Masimova, kurš senioriem bija sagādājis ragaviņās dzirkstošu pārsteigumu. Visus klātesošos uzrunāja arī 13. Saeimas deputāts Ivans Ribakovs, kurš bija ieradies ar saldām dāvaniņām katram koncerta dalībniekam un visiem senioriem.

Svinību otrajā daļā savus priekšnesumus dāvināja Viļakas, Baltinavas novadu ģitāristu apvienotais ansamblis kopā ar tā vadītāju Vili Cibuli, pieskandinot sirdis ar enerģiju, pozitīvismu un radot smaidu katrā seniorā. Arī meiteņu deju grupa “Lācīši” ar savu “Miega dziesmiņu” visiem lika aizdomāties par bērnību, vecākiem un nobirdināt arī kādu asariņu. Bet humora devu sev līdz atveda Viļakas kultūras nama krievu ansamblis “Sudaruška”, kas uz skatuves izdziedāja mīlestību pret dzimteni un humoristiski “izprecināja” līdzi atvesto līgavu.

Viļakas novada pensionāru biedrība ar šo pasākumu ir iedibinājusi jaunu tradīciju – godināt Viļakas novada, katra pagasta, un Viļakas pilsētas aktīvākos pensionārus. Tā pasniedzot pateicības rakstu par aktīvu darbību pasākumos, par mūža ieguldījumu kādā darbā vai citu nozīmīgu pienesumu novada, pagasta vai ciema attīstībai un vērtību saglabāšanai. Viļakas novada priekšsēdētājs pasniedzot pateicības rakstu katram novēlēja veselību un Dieva svētību. Toties savā svinīgajā uzrunā Pensionāru biedrības vadītāja Maija Golubeva un Georgijs Logins pateicās katram senioram par ierašanos un kopā būšanu, solot arī turpmāk rīkot pasākumus un rast jaunas ideja iesaistot visus pagastu un pilsētas pārvaldniekus, kuri arī šovakar bija ieradušies kuplā skaitā, lai būtu kopā ar saviem pagastu, novada iedzīvotājiem un arī viņu visu vārdā Susāju un Vecumu pagastu pārvaldnieks Ilmārs Locāns pateicās Maijai Golubevai un Georgijam Loginam par viņu ieguldīto darbu, vēlot veselību un dzīvesprieku.

Turpinājumā sekoja masku parāde, svētku loterija  un lustīgas dejas kopā ar Zinti Krakopu.

Sakām paldies Viļakas novada domei, priekšsēdētājam Sergejam Maksimovam, 13.Saeimas deputātam Ivanam Ribakovam, pagastu pārvaldes vadītājiem Mārtiņam Rēdmanim, Ilmāram Locānam, Oļegam Keskam, Andrim Mežalam, autobusu šoferiem, Kultūars centra “Rekova” vadītajai Kristinai Lapsai par palīdzību pasākuma organizēšanā, visiem mazajiem un lielajiem māksliniekiem un ik katram senioram par ierašanos uz Jaunā gada svinībām Rekovā!

Viļakas novada pensionāru biedrība

18.01.2019
Kalendārs
« Septembris 2021 »
POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Vanda, Veneranda, Venija
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...