Viļakas novada domes mājas lapa

Balvos svin Latvijas simtgadi

Pāris dienas pirms mūsu dzimtenes lielajiem svētkiem Latvijas Neredzīgo biedrības Balvu TO biedri pulcējās, lai kopīgā svētku sarīkojumā «Mēs tevi mīlam, Latvija!» būtu kopā un atzīmētu to ar jautrām un interesantām aktivitātēm.

Kā parasti pasākums tika iesākts ar kopēju dziesmu — Latvijas himnu. Savus labos vārdus un apsveikumus klātesošajiem teica SIA «LNB rehabilitācijas centrs» Balvu filiāles vadītāja Gunta Zepa un LNB Balvu TO priekšsēdētāja Biruta Nagle. Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Balvu filiāles bibliotekāre Ilona Laicāne sniedza informāciju par Latvijas simtgades plānotajiem pasākumiem Balvos, Alūksnē un citviet Latvijā.

Pēc oficiālās pasākuma daļas sākās interesantās aktivitātes, kuras bija sagatavojuši svētku sarīkojuma vadītāji Linda un Indulis Bumbieris. Sākumā dalībnieki tika sadalīti trijās komandās ar uzdevumu — izdomāt komandas nosaukumu un izvirzīt līderus. Spēļu viktorīna tika veidota pēc pazīstamā šova «Es mīlu tevi, Latvija!» parauga. Tika izveidotas komandas Ašie, RELAKO un Zilo ezeru zeme. Komandām tika doti vairāki uzdevumi par tādām tēmām kā kino, Latvijas ģeogrāfija un novadi, senvārdi un populāru izpildītāju dziesmas. Aktivitāte noslēdzās ar «klusajiem telefoniem», kā arī augstāko kalnu, lielāko ezeru un dižkoku skaita noskaidrošanu.

Katrs biedrs bija paņēmis līdzi pa burciņai, kas katram sagatavota ziemas krājumiem, un katrs saņēma sev dāvanā arī burciņu, bet ne savu. Tur bija ievārījumi, sēnes, kompoti, želejas un citi gardumi. Tika pavadīta brīnišķīga diena! Kā atzina biedri, sarīkojums bija izdevies — varbūt nedaudz par garu, bet bija interesanti!

Māris Nedēļa saka: «Prieks, ka Latvijā ir labi cilvēki, kas dara un darbojas, to tad arī novēlu mūsu zemei — lai ir vairāk labo cilvēku, jo labais vairo labo!»

Dace Auziņa saka: «Latvija — lai kāda tā arī būtu, tā ir mūsu dzimtene, un par to mēs viņu mīlam!»

Sarīkojuma vadītāji saka sirsnīgu paldies ikvienam, kurš bija atnācis, jo tik kuplu biedru pulku, šķiet, pirmo reiz izdevās sapulcināt. Bet tas ir stimuls neapstāties pie šī un turpināt organizēt izklaidējoši izglītojošus pasākumus arī turpmāk.

Biruta Nagle, LNB Balvu TO priekšsēdētāja

 

27.11.2018
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...