Viļakas novada domes mājas lapa

Rekavas vidusskolas pirmsskolas bērni svin Latvijas simtgadi

Latvijas 100-gadi gaidot Rekavas vidusskolas pirmsskolas bērni piedalījās dažādās aktivitātēs. Bērni uzzināja daudz jauna gan par savu Dzimteni, gan par valsts svētku svinību īpatnībām. Patriotu nedēļā visi bērni nēsāja piespraustas zīmītes ar karoga simboliku.

Pirmssvētku laikā bērni paši daudz darbojās: zīmēja, krāsoja, līmēja, lai parādītu, cik skaista ir visu mūsu Latvija. Īpašs paldies Rafaelas, Mihaelas, Laumas, Beātes un Līvas  vecākiem par veikto kopdarbu kopā ar savu bērnu un piedalīšanos pirmsskolas veidotajā izstādē “Manai Latvijai- dzimšanas dienā”.

Uz tikšanos tika aicināta bijusī RVS absolvente Ina Bankova, lai padalītos savos talanta noslēpumos zīmēšanas mākslā. Tā bija abpusēja interese un reizē izaicinājums: ko nu mēs paveiksim. Draudzīgas un nepiespiestas sadarbības rezultātā tapa dāvana Latvijai 100-gades svētkos – īpašas, nekur vēl neredzētas puķes. I.Bankovai bija patiess  prieks satikties ar savu bijušo skolu, klases biedriem un bērnību.

Vecākās un vidējās grupas bērni gāja skatīties ierindas skati – kā soļo viņu lielie brāļi un māsas. Protams, pēc tam, mazajiem par lielu izbrīnu,  soļošana notika pa visu pirmsskolu. Soļotājiem pievienojās arī daži divgadīgie bērni.

Pirmsskolas bērni bija arī pie piemiņas ugunskura, kur varēja baudīt kraukšķīgo rupjmaizi ar saldo tēju. Kuriem bija atnākuši vecāki, kopīgi devās lāpu gājienā uz kritušo varoņu piemiņas vietām.

Kā visā skolā, tā arī pirmsskolā atsevišķi tika organizēta tautisko cimdu izstāde. Raibumraibi cimdu pāri rindojās uz stilizētās sētas, katram cimdu pārim savs stāsts stāstāms. Paldies Žanetes, Rafaelas, Mihaelas, Jāņa Lūkasa, Edvarta, Adriana, Katrīnes un Kristīnes vecākiem un vecvecākiem par iespēju skatīt brīnišķīgos rakstus un krāsu gammas šajos adītajos mākslas darbos.

Vecākās un vidējās grupas bērni bija mācījušies dzejoļus, dziesmas un dejas, to visu parādīja pirmsskolas pasākumā veltītā Latvijai dzimšanas dienai mūsu mazajā zālītē. Uz pasākumu bija ieradušies jaunākās grupas bērni, vecāki un 1.-2.klases skolēni ar audzinātāju.

Lielākie pirmsskolas bērni piedalījās arī kopīgajā skolas pasākumā ar savu skaisto dziesmu “Dzimšanas diena”.

Rekavas vidusskolas pirmsskolas kolektīvs

20.11.2018
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Spodris, Kārlis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...