Viļakas novada domes mājas lapa

Rudens mēneši Viļakas pamatskolā

Ir pagājis septembris un oktobris  - divi no deviņiem mācību gada mēnešiem. Notikumu bijis daudz. Vēlamies padalīties ar iespaidiem un emocijām, kuras izbaudījām, tos apmeklējot, organizējot un līdzdarbojoties.

Saulainais mācību gada sākums bija bagāts  ar pasākumiem, mācību darbu, ko piedāvāja dažādi projekti, iestādes un mūsu sadarbības partneri. ESF projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros 5.un 6.klases skolēni piedalījās Meža festivālā. Ar meža nozari saistīts bija arī sestklasnieku brauciens uz A/S Latvijas Valsts Meži rīkoto karjeras pasākumu Velēnas apkārtnes mežos. Nepieredzēti un interesanti  bija apmeklēt Linu talku, par uzaicinājumu uz to paldies sakām Viļakas novada domes Tehniskās nodaļas darbiniecei Kristīnei Rundzānei. Alūksnes rudenīgo skaistumu baudījām, pateicoties iniciatīvas “Latvijas skolas soma” finansējumam. Skolas pārstāvji bija klāt arī iniciatīvas atklāšanas pasākumā Arēnā Rīga. Bija noderīgi un interesanti būt klāt arī VUGD mācībās, kas notika ģimnāzijas ēkā un ko mēs vērojām pa mūsu skolas logiem.

Ne mazāk saturīgas bija pašu organizētās aktivitātes. Zinību dienā, lielajā atkalredzēsanās brīdī, īpašu suminājumu saņēma 16 pirmklasnieki un viņu audzinātāja.  Latvijas valsts svētkiem par godu tika veidots rudens ziedu un augļu paklājs, kas priecēja acis līdz pat oktobra vidum. Tika svinēta Skolotāju diena, kad par mācību nodarbību vadīšanu rūpējās ģimnāzijas vecākie skolēni un īpašu pārsteigumu skolotājiem sagādāja 4.un 6.klašu skolēni. Saulainu oktobra pēcpusdienu veltījām  talkai skolas parkā un pēc tam mielojāmies ar garšīgajām un sātīgajām pankūkām. Piektklasniekus ar jautrām rotaļām, maskarādēm un dejošanu diskotēkā skolasbiedri ievadīja lielo skolēnu kārtā. Un, protams, mācījāmies! Gan klasē un sporta zālē, gan brīvā dabā un rotaļā.

Klāt nākamais darba cēliens, kad svinēsim mūsu valsts simtgadi.
Lai mums visiem sokas!

Teksts: skolas direktore A.Ločmele
Foto: skolotāja L.Ozola

29.10.2018
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alnis, Andulis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...