Viļakas novada domes mājas lapa

Rekavas vidusskolas mazpulcēni Latgales mazpulku projektu forumā

Šogad Latgales mazpulku projektu rudens forums notika 20.oktobrī Rogovkā. Organizatoru pienākumus bija uzņēmies 477.Nautrēnu mazpulks un viņu vadītāja.

Forumā piedalījās vairāk kā 200 interesenti: 30 mazpulku dalībnieki, ģimeņu pārstāvji, Rīgas klubiņa eksperti, viesi. Mūsu mazpulku pārstāvēja 6 mazpulcēni.

Katrs mazpulku forums sākas ar darbošanos tirgus placī – tiek pārdota produkcija, kas saražota mazpulkos vai mazpulcēnu ģimenēs – rotaslietas, zeķes, dāliju gumi, mārtiņrožu ceri, ķiploki, piparu sēklas, ievārījums, medus, siers, kūkas utt. Mazpulcēni mācās ne vien pārdot, bet arī reklamēt preci.

Pēc foruma atklāšanas svinīgās daļas mazpulcēnus sadalīja pa grupām. Tā foruma organizatori rada iespēju vienlaicīgi nodarbināt ikkatru dalībnieku. Grupu dalībnieku aktivitātes rotējoši mainījās un bija iespēja piedalīties gan tirdziņā, gan darbu prezentācijā, gan apgūt aktiermākslu.

Mūsu mazpulcēns Ints Brokāns debitēja, kā aktieris izrādē „Vecīša cimdiņš”. Mazpulcēns Marks Ločmelis tirdziņā prasmīgi reklamēja vecāku saimniecībā saražoto un pārdeva visu līdzatvesto produkciju. Arī Ērikai Kalackai izdevās veiksmīgi iztirgot visu siera rituli, jo prata uzskaitīt visas lābās lietas, ko pircējs iegūs, ja iegādāsies kaut mazu siera gabaliņu. Mazpulcēns Jurģis Milaknis prezentēja savu darbu un ieguva Latgales mazpulku projektu foruma atzinību, bet Amandas Prancānes un Andas Keišas darba prezentāciju eksperti atzina par vislabāko – meitenes Latgales mazpulku projektu forumā ieguva 1.vietu.

Paldies mūsu skolas direktorei par sagādāto transportu un šoferītim par vizināšanu un atbalstu.

Rekavas vidusskolas mazpulka vadītāja Ilze Saidāne

26.10.2018
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...