Viļakas novada domes mājas lapa

“Smaidiet! Esiet optimisti!”

27.augustā, uz ikgadējo pedagogu Augusta konferenci pulcējās Viļakas novada izglītības darbinieki, mācību priekšmetu metodisko apvienību vadītāji. Ar jestro priekšnesumu priecēja Viļakas un Medņevas pirmsskolas izglītības iestāžu izglītojamie.

Viļakas novada domes priekšsēdētājs klātienē pabūt nevarēja, tāpēc pedagogiem sūtīja video apsveikumu.

Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Inese Circene novēlēja pedagogu saimei radošu, gandarījuma pilnu mācību gadu.

LU Alūksnes filiāles vadītāja Anita Pētersone klātesošajiem stāstīja par aktualitātēm savā iestādē. Visiem novēlēja super labu veselību, saudzēt sevi, domāt par sevi un savu veselību, kā arī nebaidīties no pārmaiņām, jo katru pārmaiņu sākums ir grūts, bet ja tās nepieņems, tad citi paies garām. Novēlēja būt smaidīgiem un optimistiski noskaņotiem.

LU vadošā pētniece, Dr.paed.Ieva Maregeviča- Grinberga lekcijā “Vecāku un skolas partnerības veicināšanas iespējas” daudz stāstīja par jauno paaudzi, kāda tā būs, par skolotāja lomu, profesijas standartu, vecāku un skolotāja sadarbību. Pedagogi ne tikai klausījās lektores stāstījumā, bet pildīja arī darba lapu “Partnerības kvalitātes izvērtējumu”, kurā veica savas skolas un vecāku sadarbības pieredzes analīzi. Pasniedzēja dalījās ar savām idejām sadarbībai ar vecākiem, lai viņi justu, ka viņu klātbūtne ir vēlama un, ka tiek pieliktas pūles, lai viņš justos gaidīts.

Noslēdzot konferenci, novēlējumu teica katrs Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes darbinieks. Par ilggadēju un nozīmīgu darbu izglītības iestādes vadīšanā un pedagoģisko ieguldījumu jaunās paaudzes izglītošanā un audzināšanā Pateicības saņēma Anita Agejeva, Svetlana Bukovska un Ēvalds Vancāns, par ilggadēju un nozīmīgu pedagoģisko ieguldījumu jaunās paaudzes izglītošanā un audzināšanā Pateicību saņēma Tamāra Mihačova. Pedagogu saimē uzņēma Rutu Martiņenko, sveicot darba gaitas uzsākot Žīguru pamatskolā. Skolu direktori, metodisko apvienību vadītāji saņēma sveicienus-gada plānotājus.

Lai radošs, labām domām piepildīts šis mācību gads gan skolotājiem, gan vecākiem, gan visiem, kas iesaistās izglītības procesā!

Lietvedības, komunikācijas un informācijas nodaļas vadītāja
Terēzija Babāne
27.08.2018
Kalendārs
« Oktobris 2021 »
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...