Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Brīvprātīgā darba veicēja Dana no Ukrainas atvadās no Latvijas

Laikam dīvaini iesākt šo stāstu šādi, bet... ja mani atgrieztu 10 mēnešu tālā pagātnē un ļautu vēlreiz izvēlēties nākotni turpmākajam gadam, es nemainītu pilnīgi neko! Es atkal iesēstos  autobusā Kijeva-Rīga un atbrauktu uz Latviju Eiropas Brīvprātīgā darba ietvaros.

Es nevaru teikt, ka šis bijis labākais gads, jo mani sagaida vēl daudzi piedzīvojumi nākotnē. Taču es droši varu teikt, ka šis gads bija īpašs. Tas sevī ietvēra jaunu darbu, draudzību, uzticību, atbalstu, atklājumus un mīlestību pret līdzcilvēkiem. Mums ar Lauru bija daudz piedzīvojumu. Mēs centāmies dalīties ar daļu no savas kultūras un sirds.

Gada laikā es daudz rakstīju par mūsu projektu, dažādās valodās un vārdos. Vēlos teikt, ka tas bija patiesi brīnišķīgi būt piederīgai Viļakas novadam!

Paldies Vinetai Zeltkalnei par iespēju piedalīties projektā. Paldies Laurai Rojas Barbero par pacietību, palīdzību darbā un par to, ka kopā ar mani darīja daudz ko jaunu. Pateicības vārdi Anitai Koniševai un viņas ģimenei par atbalstu un labestību. Paldies mūsu mentorēm -Evijai Kravalei un Elīnai Bukšai. Jūs kļuvāt par mūsu draugiem un atbalstījāt pat vistrakākās idejas. Paldies Antrai un Alisei Prancānēm par kopīgajiem pasākumiem un jautrību. Paldies Vilim Cibulim par muzikālām pauzēm un par to, ka pierādīja, ka mūsu rokas „aug no pareizās vietas”, apgūstot ģitārspēles prasmes! Paldies Rekovas bērnudārza skolotājām par uzticību un rīta smaidiem. Tāpat paldies novada jauniešiem par līdzdalību pasākumos. Paldies Līnai Barovskai un Kristīnai Pumpai par lielisko pieredzi darbā ar pensionāriem. Pateicības vārdi arī pašiem pensionāriem par sarunām un uzticētajām atmiņām. Paldies Ruttai Jeromānei par sirds siltumu un bibliotēkas darbiniekiem par pretimnākšanu. Sirsnīgs paldies Madarai Jeromānei par to, ka vienmēr bija blakus, par padomiem un mazām pārmaiņām manā iekšējā pasaulē, par to, ka bija labākais draugs. Atsevišķs paldies Madaras kaķim-Mikucim!

Tāpat saku paldies autobusu šoferiem, veikalu pārdevējām, pasta darbiniekiem, skolotājām, pašvaldības darbiniekiem un vienkārši garāmgājējiem, kurus sastapu gada laikā. Paldies par jūsu palīdzību, smaidiem, apkampieniem, uzmundrinošiem vārdiem. Paldies visiem, kas bija blakus. Jūs kļuvāt par mana stāsta neatņemamu sastāvdaļu. Līdzi ņemu tikai patīkamas atmiņas un emocijas.

Informāciju sagatavoja Dana Ponomarenko, tulkojumu latviešu valodā nodrošināja Evija Kravale, foto: no projekta arhīva.

„Pojekts Nr. 2017-1-LV02-KA105-001561 “Never be the same again” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.”


16.08.2018
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Valērijs, Aivars
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...