Viļakas novada domes mājas lapa

Viļakas PII „Namiņa” veselības un sporta diena

18.maijs solīja vēsumu un mitrumu, tomēr laika prognozes nebija šķērslis Viļakas pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņiem un ciemiņiem, Viļakas pamatskolas 4.klases skolēniem, svinēt sporta svētkus.

4.klases skolēni ar savu skolotāju Inesi Rēvaldi stāstīja un rādīja pasaku par dzīvniekiem, putniem un kukaiņiem, kuri modās no rīta sveikt jaunu dienu, ievingrinot pirmsskolas bērnus sportiskām aktivitātēm.

Skolotāja Līga (1.jaunākā grupa) un skolotājas palīdze Jolanta mazuļiem ierādīja bumbu spēli un palīdzēja pārvarēt šķēršļu joslu. Mazuļiem tas sagādāja lielu prieku un vēlmi rādīt savas spējas un izveicību.

Skolotājas palīdze Viviāna (vidējā grupa) kopā ar bērniem gāja rotaļās un veica dažādus fiziskus uzdevumus, rosinot apziņu, ka sportiskās aktivitātes dod spēku un izturību, veicot ikdienas darbiņus.

Skolotāja Guna un skolotājas palīdze Inta (vecākā grupa) uzaicināja „ceļojumā” 4.klases skolēnus. Gājiens pa meža takām un šķēršļu pārvarēšana, pirmsskolas bērnos un skolēnos, pildot dažādus uzdevumus, radīja jautrību un sacensību garu. Mazie bērni nekādi nevēlējās padoties lielajiem un braši turējās viņiem līdzi.

Skolotāja Terēzija un skolotājas palīdze Ilze (sagatavošanas grupa) ar bērniem arī aicināja lielos skolas bērnus piedalīties jautrajās stafetēs. Te nu cīņas risinājās nopietni, jo bērni ir izturīgi un veikli. Izturību un veiklību sagatavošanas grupas audzēkņi ir guvuši sporta nodarbībās, kuras notiek vienu reizi nedēļā, kopā ar Sporta skolas skolotāju Dāvi.

Liels paldies skolotājai Inesei Rēvaldei par atsaucību, par sadarbību un interesi, par to, ka mūsu bijušos audzēkņus, tagadējos skolēnus, rosina neaizmirst savu bērnudārzu, atcerēties savas skolotājas un auklītes. Skolēni ar aizrautību izmēģināja jaunos rotaļu laukumos uzstādītos aprīkojumus, kuru vēl nebija, kad viņi paši apmeklēja pirmsskolas iestādi.

Paldies Rodrigo vecmammai, kura bija kopā ar mums, fanoja un līdzi juta visiem bērniem šodienas aktivitātēs.

Svētku noslēgumā visi tika pie balvām – pateicības rakstiem par piedalīšanos pasākumā un saldiem našķiem.

Viļakas PII skolotāja Guna Rižanova

21.05.2018
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...