Viļakas novada domes mājas lapa

Pavasara pirmais mēnesis ŽĪGURU PII „ LĀCĪTIS”

Pavasara pirmais mēnesis, kaut arī šogad pavasara košais mētelis ir aizķēries kādā meža biezoknī, un viņš netiek pie mums, neatkarīgi no dabas untumiem Teātra dienas svinības neizpaliek. Teātris – tas ir spilgti pozitīvas emocijas, pateicoties kurām mēs varam bagātināt un attīstīt bērna personību. Teātra izrādes ļauj bērniem ar lielu interesi ienirt fantāzijas pasaulē. Bērni kļūst vairāk atbrīvoti un komunikatīvi, tāpēc „Teātra dienas ”mūsu iestādē ir kļuvušas par tradīciju.

Tā Teātra dienā, 27. martā, varēja vērot, gan kā bērni rod pozitīvas emocijas un prieku, gan arī veicina savas runas, iztēles un radošās spējas. Izrādes ne tikai attīsta bērnu valodu, prasmi veidot dialogu un runāt izteiksmīgi, bet arī ar saturu māca bērniem būt drosmīgiem, izpalīdzīgiem, labsirdīgiem un pieklājīgiem!  Katra grupa izvēlējās, kādu lugu iestudēs uz Teātra dienām. Lācēnu grupiņas bērni gatavoja dramatizāciju „Lauku pele un pilsētas pele”, kurā Lauku peles apcimoja Pilsētas peles un iepazinās ar viņu dzīves labumiem un arī draudiem.Tikmēr lielākie Rūķīšu grupas bērni šogad iestudēja ludziņu ,,Pasaka mežā’’, kā bērni rūpējas par apkārtnes tīrību un drudību ar meā iemītniekiem, abas ludziņas tika papildināta ar dziesmām un dejām. Rūķīšu grupas bērni ar šo ludziņu piedalās ZAAO rīkotajā konkursā ”Mazie palīgi lielos darrbos ”.  Maziem māksliniekiem tā bija pirmā aktiermākslas pieredze. Paldies visiem dalībniekiem: aktieriem, režisoriem, scenāristiem par jaukiem un neaizmirstamiem momentiem, kā arī paldies vecākiem par sapratni un piedalīšanos ludziņu tapšanā.

Skolotāja Elita Locāne


 

 

03.04.2018
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...