Viļakas novada domes mājas lapa

Viļakas mūzikas un mākslas skolas absolvente sagādā dāvinājumu 285 eiro vērtībā

Jau trešo gadu pēc kārtas norisinājās sirsnīgais pasākums “Mīļumvakars”, kurā “Viasat” un tā darbinieki dāvāja līdzekļus pieciem cēliem mērķiem.Uzņēmuma darbinieki uzstājās ar mākslinieciskiem priekšnesumiem, kurus vērtēja paši darbinieki un žūrija, iegūstot finansējumu inventāra vai mācību līdzekļu iegādei talantu izraudzītajiem pieciem mērķiem – kopsummā 2562 eiro apmērā. Tai skaitā arī Viļakas mūzikas un mākslas skola, kas saņems dāvinājumu 285 eiro vērtībā.

Televīzijas satura nodrošinātājs Latvijā “Viasat” īstenoja vienu no savas sociālās atbildības mērķiem – attīstīt un atbalstīt jaunos talantus jau skolas gaitās. Uzņēmuma darbiniekiem talantu pasākums un kopīgais dāvinājums jau ir kļuvis par tradīciju un gaidītu “Viasat” pasākumu. Visa iepriekšējā gada laikā kolēģi gatavojās un izraudzījās talantus pašu vidū, kuriem ar savu priekšnesumu tagad bija jāpārstāv sev sirdij tuva mācību iestāde vai kāds izvēlēts cēls mērķis. Šogad atbalsts tiks sniegts Rugāju novada vidusskolai, Viļakas mūzikas un mākslas skolai, Ogres valsts ģimnāzijas pašdarbības kolektīviem, organizācijai “Ģimenes šūpulis”, kā arī dzīvnieku patversmei “Ulubele”.

Elīna Sprukule savu sirdslietu aizsāka ar gribasspēku un apņēmību, jo viņa saprata, ka vēlas spēlēt saksofonu un tādēļ attīstīja savas spējas, lai varētu uzstāties publikas priekšā. Kā iedvesmas avots Elīnai ir gala rezultāts – gandarījums gan viņai, gan citiem. Saziedotos līdzekļus Elīna ziedos Viļakas mūzikas un mākslas skolai, jo tieši šajā skolā viņa atrada savu aicinājumu un vēlās, lai mazie un lielie bērni izkoptu arī savus unikālos talantus.

“Viasat” katram Talanta izvēlētajam mērķim piešķīra papildu naudas balvu, kā arī pasākuma laikā ikkatram viesim un “Viasat” darbiniekam bija iespēja piedalīties līdzekļu dāvinājumā. Pasākumu vadīja un talantus iedrošināja Juris Šteinbergs, “Bez Tabu” raidījuma vadītājs, savukārt uzstāšanos vērtēja  “Mīļumvakara” žūrija: Kristīne Saulriete, “Viasat” mārketinga vadītāja Latvijā; Agnese Drunka, “Bez Tabu” raidījuma vadītāja un Uvis Helmanis, Latvijas basketbola leģenda.

Pieci “Viasat” talanti, viņu izvēlētie mērķi un iegūtais finansiālais atbalsts:
•Rihards Krilovs pārstāvēja Rugāju novada vidusskolu, uzstājās improvizējot ar ģitāru; tika savākti 737 eiro.
Elīna Sprukule pārstāvēja Viļakas mūzikas un mākslas skolu, Mīļumvakarā Elīna un viņas draugi mūs priecēja ar harmonisko saksofona spēli. Tika savākti 285 eiro.
•Sintija Leimane pārstāvēja Ogres valsts ģimnāzijas pašdarbības kolektīviem un kopā ar savu draudzeni sniedza muzikālu priekšnesumu, izpildot Dona dziesmu “Varanasi”; tika savākti 499 eiro.
•Laila Vītola pārstāvēja organizāciju “Ģimenes šūpulis” ar klavierskaņdarbu “Cirks”; tika savākti 620 eiro.
•Aleksandrs Tuguševs pārstāvēja dzīvnieku patversmi “Ulubele” un uzstājās dziedot dziesmu “Es vēlos”; tika savākti 421 eiro.

Tuvākajā laikā “Viasat” darbinieki dosies uz pārstāvētajām skolām, lai kopīgi nogādātu dāvinājumus. Katras iestādes pārstāvji paši izraudzīsies un izlems, kāds inventārs vai mācību apguves līdzekļi tai visvairāk ir nepieciešami, lai veicinātu audzēkņu talantus, attīstītu prasmes.

Papildu informācija:
Līna Kārkliņa
“Viasat” mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 2001 3636
E-pasts: lina.karklina@viasat.lv
02.02.2018
Kalendārs
« Oktobris 2021 »
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...