Viļakas novada domes mājas lapa

6. Latgales novada atklātā latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5. - 6. klašu skolēniem

Jau sesto gadu Rēzeknes Valsts ģimnāzijā tika rīkota Latgales novada atklātā latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5. - 6. klašu skolēniem. To organizēja Rēzeknes pilsētas latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskā apvienība sadarbībā ar Izglītības pārvaldi un Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas metodisko centru.

Šī gada olimpiādes tēma - ,,Latvijai-100”. Tās mērķis - attīstīt skolēnu radošās spējas, rosināt un aktivizēt interesi par latviešu valodu un literatūru, stiprināt valstiskās piederības sajūtu, kā arī radīt iespējas pārbaudīt un parādīt savas zināšanas, prasmes un iemaņas.

Viļakas novadu olimpiādē pārstāvēja: Žīguru pamatskolas 5. klases skolniece Marija Prancāne, 6. klases skolniece Beāte Kaņepe (skolotāja Sanita Orlovska); Viļakas pamatskolas 5. klases skolnieces Samanta Martiņenko un Sofija Zaremba, kā arī 6. klases skolniece Viktorija Zeļenovska (skolotāja Rasma Vilkaste); Rekavas vidusskolas 5. klases skolniece Sabīne Maksimova, 5. klases skolnieks Emīls Pužulis, 6. klases skolnieces Viktorija Supe un Amanda Buklovska (skolotāja Aina Cibule).

Olimpiādes uzdevumi bija visdažādākie: leksikā, valodas lietojumā, tekstveidē un literatūrā.

Olimpiādes žūrijas komisijas darba laikā skolēniem tika piedāvātas dažādas aktivitātes: ekskursija, radošās darbnīcas ARPC ,,Zeimuļs”, uzkāpšana pilskalnā.

Noslēguma daļā notika rezultātu paziņošana un apbalvošana. Lielu prieku izjutām pēc ziņas, ka Viktorija Supe (Rekavas vsk.) izcīnījusi Atzinību (90 skolēnu konkurencē). Arī pārējie dalībnieki uzrādīja labus rezultātus.

Liels paldies par līdzdalību un atbalstu visiem: dalībniekiem, skolotājām, vecākiem, izglītības, kultūras un sporta pārvaldei un šoferim Z. Strapcānam!

Viļakas novada latviešu valodas un literatūras metodiskās apvienības vadītāja R. Vilkaste


29.01.2018
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Spodris, Kārlis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...