Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Labdien, cienījamie Viļakas novada seniori!

Savas gaitas uzsāka Jaunais 2018. gads. Jau izveidojas tāda kā tradīcija, kad jaungada pasākums vainago un noslēdz novada pensionāru balle ar groziņiem, ar kopā pasēdēšanu, ar skatuves māksliniekiem, ar masku balli, kā arī ar iespēju satikties ar novada vadību un saeimas deputātiem. Šoreiz par pasākuma saimniekiem bija Žīguru pagasta pārvalde un kultūras nama darbinieki, kas lieliski pastrādāja organizējot pasākuma norisi, sagaidot dalībniekus un ciemiņus, veicinot svētku draudzīgu noskaņojumu ikkatram, kas atvēra kultūras nama durvis. Kā vienmēr aktīvi darbā iesaistās domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs un domes speciālisti, kas organizēja transporta darbu un informācijas izplatīšanu pa pagastiem. Protams, gribētos, lai pasākumus vienmēr apmeklē lielāks dalībnieku skaits, bet, diemžēl katru gadu statistikas dati liecina par to, ka iedzīvotāju skaits valstī, sevišķi laukos, strauji samazinās. Tomēr, Šķilbēnu, Kupravas, Susāju, Žīguru pagastu un Viļakas pilsētas pensionāru delegācijas ieradās diezgan kuplā sastāvā. Starp citu, no šiem pagastiem arī sporta svētkos ikgadu piedalās pilnas komandas un dod priekšzīmi cīņā par kopējo komandas uzvaru. Bet tas notiks tikai maija mēnesī. Šoreiz uzdevums atzīmēt tos cilvēkus un līdzgaitniekus, kas atbalstīja un nodrošināja jaungada pasākumu. Kā vienmēr pensionārus labprāt atbalsta zemnieku saimniecības „Ķotiņi” īpašnieks Aldis Ločmelis ar savu ražotu produkciju. Garšīgus pīrāgus sarūpēja Galina Kokoreviča un ciema kukuļus augstiem viesiem Marianna Kokoreviča. Zemnieks Valērijs Romanovs no sava dārza deva ābolus pīrāgiem un uz galdiem. Irita Mūrniece pagatavoja gaļas izstrādājumus. Bijušais novadnieks, tagad uzņēmējs Ēvalds Abdulajevs, neskatoties uz grūtiem laikiem, bez uzaicinājuma piegādāja mandarīnus. Nepalika vienaldzīgi arī Saeimas deputāti – Jānis Trupovnieks un Ivans Ribakovs. Ņemot vērā to, ka praktiski naudas līdzekļi reāli būs pieejami kaut kur uz maija mēnesi, bet pasākums notika janvārī, tad bez sponsoru atbalsta pasākums nebūtu iespējams. Tas visiem būtu jāzin – kam pateikt vislielāko paldies. Nevar aizmirst arī darba rūķus, kas izvadāja pensionārus – Franci Bukšu un Aivaru Bērziņu. Interesanti bija vērot zālē sēdošos koncerta programmas laikā. Par brīnumu neviens ne ēda, ne dzēra. Visi klātesošie dziedāja līdzi, jo skanēja vecās un visiem zināmās dziesmas, kas atgrieza ikvienu jaunības dienās. Ar dzīvu interesi sekoja līdzi dejotāju soļiem uz skatuves. Par to sirsnīgs paldies romances „Intriga” kolektīvam no Rēzeknes un senioru deju kolektīvam no Jēkabpils, bet atklāja  programmu Žīguru pagasta bērni a dziesmām un dejām. Visiem zināms, ka bērnu uzstāšanās izsauc vislabākās emocijas. Tā tas ir bijis un būs vienmēr.
Visus klātesošos ar jaungada vēlējumiem sirsnīgi sveica novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs, pensionāru biedrības valdes priekšsēdētāja Maija Golubeva, Saeimas deputāti Ivans Ribakovs un Jānis Trupovnieks, seniori no Jēkabpils novada. Jāpiemin pagastu pārvaldnieki, kas vienmēr, tā arī tam jābūt, ir kopā ar saviem iedzīvotājiem – Susāju pagasta pārvaldnieks Ilmārs Locāns, Šķilbēnu pagasta pārvaldnieks Andris Mežals, pasākuma saimnieks – Žīguru pagasta pārvaldnieks Oļegs Kesks ar savu komandu – Valentīnu Kaļāni, Daigu Elksnīti, pašdarbnieku kolektīvu un atsevišķi paldies par muzikālu noformējumu. Paldies arī organizatoriem pagastos par darbu uz vietām un darbu biedrības valdē, ko viņi veic brīvprātīgi sabiedrības labā. Bieži vien aktīvistu darbs paliek nepamanīts un nenovērtēts, bet pateicoties tādiem nevienaldzīgiem ļaudīm pasaulē notiek viss pozitīvais.

Biedrības valdes vārdā visiem sirsnīgs paldies! Laimīgu un panākumiem bagātu Jauno 2018. gadu!


19.01.2018
Kalendārs
« Septembris 2021 »
POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Matīss, Modris, Mariss
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...