Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Atzīmē starptautisko senioru dienu

Pensionāru biedrības valde vēlas informēt Jūs par atpūtas vakara gaitu, kas norisinājās 7. oktobrī Rekovā. Pasākuma scenāriju veidoja un īstenoja kultūras centra vadītāja Inese Lāce ar lielu prasmi un atbildību kā vienmēr. Pensionāri pārliecinājās par to ne pirmo reizi.

Koncerta programmu atklāja paši mazākie, tomēr paši mīļākie pašdarbnieki – ritmikas deju grupa “Lācīši”, kas neatstāja vienaldzīgu nevienu skatītāju. Priecēja klātesošos arī lielāki bērni – sporta deju dejotāji no Viļakas sporta skolas. Programmu papildināja mūsu novadnieks Normunds Orlovs ar sirsnīgu dziedāšanu un flamenko ritmu spilgts ģitārists Rihards Krilovs no Rugājiem. Ar raitu deju soli klātesošos priecēja Rēzeknes novada eksotisko deju grupas “Fazira” skaistās meitenes. Pasākums muzikālo noformējumu uzņēmās un nodrošināja visiem pazīstams mākslinieks Juris Ķirsons. Vadīja vakaru Ginta Locāne. Šogad ciemos pie Viļakas pensionāriem atbrauca kolēģi no Rundāles. Pirms tam mūsu novada pensionāri apmeklēja Rundāles pili, tur satikās ar vietējiem pensionāriem un tagad notika atbildes vizīte. Ciemiņus sagaidīja ar kafiju novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs kopā ar Maiju Golubevu un Gaidu Veinu, prezentēja Viļakas novadu, bet pēc tam novada bibliotēkas vadītāja Rutta Jeromāne izrādīja viesiem Viļakas pilsētiņu. Vēl rundāliešiem parādīja z/s “Kotiņi” saimniecību, kur iepazīstināja ar ražošanas saimniecību – telpām, iekārtām, produkciju, kā arī uzdāvināja produkcijas paraugus  degustācijai mājās un plkst. 15:00 ciemiņi tika aicināti pie galda pievienoties mūsu novada pensionāriem. Novada dome, konkrēti Inese Circene nodrošināja pensionāriem transportu nokļūšanai uz pasākumu no visiem pagastiem – Kupravas, Žīguru, Vecumu, Susāju, Medņevas, Šķilbēnu un Viļakas pilsētas, kā arī ceļu mājās. Z/s “Kotiņi” saimnieks Aldis Ločmelis sponsorēja miltus pīrāgiem, rapša eļļu un putraimus, bet pats nevarēja piedalīties svinībās, jo laika apstākļi steidza veikt lauku darbus. Pīrāgus galdiem cepa skolas pavāre Inese Petrovska, pie tam ļoti garšīgus pīrāgus, jo viens – otrs pārpalikumus no galda braucot mājās ņēma līdzi. Tā kā pensionāru biedrībai savas naudas kā tādas tēriņiem nav, tad jāiztiek ar to, ko dotē novada dome un kāds no sponsoriem. Kā vienmēr pensionāru pasākumus atbalsta “Saskaņa” un Saeimas deputāts Ivans Ribakovs, kas vienmēr atbrauc ar dāvanām.

Mūsu pensionāri brauca uz pasākumu ar saviem groziņiem, bet ciemiņiem , kas izbrauca no mājām agri no rīta un pavadīja ceļā visu dienu, galdus uzklāja mazliet bagātākus ar salātiem un gaļas ēdieniem. Par to jāpateicas mūsu biedrības valdes locekļiem, kas sarūpēja un pieveda klāt produkciju, kā arī palīdzēja Inesei servēt galdus. Protams, vislielāku slodzi uzņēmās nama saimniece un pārvaldnieks Andris Mežals. Visiem par darbu liels paldies. Vispirms visus klātesošos uzrunāja novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs, pateicās pensionāriem par viņu ieguldījumu sabiedrības dzīvē un neizsīkstošu enerģiju, novēlēja stipru veselību un ilgus mūža gadus. Pateicības vārdus teica Saeimas deputāts Ivans Ribakovs, apsveica ar dāvanām pensionāru biedrības valdes locekļus un pašdarbnieku kolektīvus par sniegumu koncertprogrammā. Biedrības valdes locekle Maija Golubeva pateicās par darbu un atbalstu aktīvākiem pensionāriem un sponsoriem. Cerams, ka pasākums noritēja draudzības un labestības gaisotnē, vēl kādu laiku būs ko atcerēties un apspriest ar cerību gaidot nākošo pasākumu. Starp citu, rundālieši nākamajā dienā bija zvanījuši Maijai Golubevai un teikuši pateicības vārdus par siltu uzņemšanu. Vēlreiz paldies visiem, kas atbalstīja pasākumu un piedalījās pats šajā un visos citos pasākumos, kas tiek rīkoti novada pensionāriem un ne tikai.

Tagad tiksimies jau janvārī, kad sagaidīsim Jaunu 2018. gadu. Jums, cienījamie, katrā pagastā ir organizatori. Izmantojiet viņus, paši zvaniet, rakstiet, izsakiet savus priekšlikumus un vēlmes. Valde tos apkopos un pēc iespējas centīsies meklēt risinājumus.

Ar cieņu, biedrības valde


17.10.2017
Kalendārs
« Septembris 2021 »
POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Maigurs, Mārica, Māris
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...