Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Ritmikas un līnijdeju grupa “Punktiņi” izdejoja Rožu jubilejas līnijdeju sadanci

Kāda zināma, noteikta mērķa sasniegšana, zināmu grūtību pārvarēšana ir jau zināma uzvara - tātad zināmi svētki... Un noteiktā laika sprīdī pārvarētais etaps ir jubileja - triumfs visam. Bet svētki - svētku sajūta, noteikti ir tikai tam, kam ir darbdiena... Un it nevienam aktīvistam, kas darbojas kādā sabiedriskā jomā, noteikti nav jāpaskaidro. No malas raugoties, varbūt šķiet, ka dziesmas, danči - tīrā izklaide. Tā arī ir sava taisnība - katrs mēģinājums, mūzika, kopā būšana jau ir savs dvēseles pacēlums - nelieli svētki... Bet otra puse medaļai: līdztekus īstajai, neatliekamajai ikdienas dzīvei, kur viss jāpaspēj - otra it kā paralēlā, kurā ik nedēļas jāizbrīvē pa pāris stundām - nereti arī biežāk... Šai gadījumā mums, ritmikas un līnijdeju grupai “Punktiņi”, dalībniecēm gana saspringtajā darba ritmā, smagajā lauku dzīvē tas nav gluži pa jokam. Katrai ir kāda saimniecība vai arī algots darbs. Bet neskatoties ne uz ko, laika rats noskaitījis gan tikai pirmo desmitgadi.

Līdz ar to 2017. gada 7. oktobrī Žīguru kultūras nama Ritmikas un līnijdeju grupas “Punktiņi” dalībnieces svinēja savu 10 gadu pastāvēšanu kopā ar sadraudzības kolektīviem gan no Viļakas novada, gan Balvu novada, gan Krāslavas novada.

Jubilejas koncertā tika izdejotas dejas no Žīguru kultūras nama Ritmikas un līnijdeju grupas “Punktiņi” repertuāra (Arash “Broken angel”, “Africa bum, bum, bum”); Viļakas kultūras nama līnijdeju grupas ‘Ziemeļmeitas” (vadītāja Aija Leitena) repertuāra “Al lin my head” un “Yodle song”, Rekavas kultūras centra līnijdeju grupa “Šarmantās ogas” (vadītāja Elita Siliņa) repertuāra “Chichiquita” un “Deju mix” un Upītes tautas nama eksotisko deju pulciņš “Samia” (vadītāja Ilze Leišavniece) repertuāra “Deja ar lakatiem” un “Sebe sebe”. “Punktiņu” dalībniecēm veidojas sadraudzība arī ar Balvu novada Briežuciema tautas nama līnijdeju grupu “Optimistes” (vadītāja Sandra Circene), kuras izdejoja dejas “Satikšanās” un “Hei, brol, latgalīt”. Šogad sadraudzība ir izveidojusies ar Krāslavas novada Skaistas tautas nama līnijdeju grupas “Harmonija” (vadītāja Sanita Vecele) dalībniecēm, kur viņas uz Žīguru kultūras nama skatuves izdejoja deju “Dona Maria”. Kā arī viens no pārsteigumiem bija “Harmonijas’ dalībnieču rādītais modes šovs “Esi redzama”, kas skatītājos izraisīja lielu sajūsmu un ovācijas.

Šajā jubilejā pateicības vārdi tika teikti Marutai Jeromānei, kura 2007. gadā izveidoja Žīguru kultūras namā līnijdeju grupu kā arī visām līnijdejotājām, kuras iepriekš bija piedalījušās ( Lonijai Kokorevičai, Lilitai Šneperei, Anitai Agejevai, Natālijai Agejevai, Ijai Krilovai, Gaļinai Kokorevičai).

Patiess pārsteigums “Punktiņiem” bija amatierteātra “Virši” un kapelas ‘Blāzma” sveiciens Rožu jubilejā.

Liels paldies Žīguru kultūras nama direktorei Valentīnai Kaļānei, kura ļauj “Punktiņu” dalībniecēm izmantot mēģinājumiem kultūras nama skatuvi kā arī par sarūpētajām dāvaniņām. Liels paldies Žīguru kultūras nama pasākumu organizatorei Daigai Elksnītei par aparatūras uzstādīšanu un burvīgo pateicības rakstu un tencinājumu sagatavošanu.

Paldies Nikolajam Ivanovam par pasākuma apskaņošanu un Janai Ivanovai par fotografēšanu.

Paldies “Punktiņu” dalībniecēm par personīgi ieguldīto darbu un visiem, kas palīdzēja, lai notiktu šis pasākums.

Žīguru kultūras nama
Ritmikas un līnijdeju grupas “Punktiņi” vadītāja

Laima Timmermane

13.10.2017
Kalendārs
« Septembris 2021 »
POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Liesma, Elita, Alita
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...