Viļakas novada domes mājas lapa

1. septembrī Žīguru pirmskolas izglītības iestādē “Lācītis” svin jubileju

Pagājusi notikumiem bagāta vasara. Esam gan atpūtušies, gan pastrādājuši, uzkrājuši spēkus jaunajam mācību gadam.

Pavasarī mūsu lielie bērni pameta dārziņu, lai tagad skolā centīgi mācītos 1. klasē. Palikušie bērni dārziņā dūšīgi augs un gatavosies skolai, lai nākošgad arī varētu kļūt par skolēniem.

1. septembrī - Zinību dienā Žīguru pirmskolas izglītības iestādes “ Lācītis” kolektīvs, vecāki un, protams, bērni sanāca zālē, lai kopīgi nosvinētu jaunā mācību gada sākumu. Iestādes vadītāja A. Agejeva sveica visus šajā svarīgajā dienā, kopā dziedājām gan Latvijas valsts himnu, gan mūsu dārziņa- Lācīša himnu.

Ko šogad mēs dārziņā darīsim, ciemiņiem un vecākiem pastāstīja 4gadīgo bērnu grupas

“Lācēni” skolotāja Diāna Krampuža, uzsverot, ka svarīgākais ir iemācīties draudzēties. Kādus darbus sagaida skolai sagatavošanas grupas “ Rūķīši” bērnus, stāstīja skolotāja Elita Locāne, ka mācīsies un iepazīs burtus, mēģinās tos dabūt kopā, lai sanāk vārdi, apgūs skaitļus un ciparus, mācīsies rēķināt, ka veiks dažādus praktiskos darbiņus, rotaļāsies, skries, lēks un rāpos, kā arī neizpaliks mazas blēņas un viens otrs nedarbs. Mūzikas skolotāja Daiga Elksnīte aicināja bērnus nodarbībās kopā ieklausīties skaņās un klusumā, spēlēt dažādus skaņu rīkus, dziedāt, dejot, iet rotaļās.

Ciemos pie bērniem bija atnācis Lācītis( skolotāja Ginta Locāne), sākumā gan ļoti sabēdājies, ka mēs svinam Zinību dienu, bet, padejojot kopā ar bērniem, prāts tam kļuva priecīgāks un viņš pastāstīja, ka gan viņam, gan bērnudārzam “ Lācītis” šogad ir 30 gadu jubileja.

Sirsnīgus vēlējumus jaunā mācību gadā vēlēja Žīguru pagasta pārvaldnieks Oļegs Kesks un Viļakas novada izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Inese Circene, kā arī abi pasniedza pa lielai tortei, jo lācīšiem ļoti garšo saldumi.

Mija visiem dziedāja V. Siliņas un A. Leines dziesmu “ Vislabākā diena”, bet iestādes vadītāja Anita vēlēja, lai pietiek spēka pamazām vien, no maziem mērķīšiem un lielākiem plāniem soli pa solītim virzīties tuvāk nodomu izpildei, lai tās labās tradīcijas, kas gadu laikā iemantotas kolektīvā, rastu idejas jaunām, kā arī pasniedza Žīguru pirmskolas izglītības iestādes “ Lācītis” atzinības rakstu pavārei Tamārai Mosinai par centību un mīlestību ikdienas darbā un 30 gadu darba jubileju, jo daudzi dārziņa bijušie audzēkņi vēl ilgi atcerās pavārītes garšīgās maltītes un pīrāgus.

Savukārt kolektīvs sveica iestādes vadītāju Anitu, jo arī viņa šogad svinēja 30 gadu darba jubileju Žīguru bērnudārzā.

Pasākuma nobeigumā protams dega salūta sveces un visi cienājās ar garšīgām tortēm.

Vakarā „Lācīša” kolektīvu gaidīja silta un jauka atmosfēra Balvu kafejnīcā „Velves”.

Iestādes vadītāja Anita Agejeva


11.09.2017
Kalendārs
« Oktobris 2021 »
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...