Viļakas novada domes mājas lapa

Pedagogu augusta konference

Viļakas novada pedagogu Augusta konference ir kļuvusi par ikgadēju tikšanos pirms jaunā mācību gada sākuma. Tajā, gūstot ikdienas darbā noderīgu informāciju, piedalījās visu novada izglītības iestāžu pārstāvji.

Konferences ievadā pedagogu saimi ar lirisku dziesmu “Ūdens krāsas” sveica Žīguru pamatskolas audzēkne Lolita Circene. Dziesmā viņa aicināja veidot krāsainu mūsu pasauli un katram būt par mākslinieku, kas iekrāso savu dzīvi.

Šogad ar ļoti aizraujošu lekciju “Kompetenču pieeja izglītībā” uzstājās  pedagoģijas doktore, Rīgas Tehniskās universitātes asociētā profesore Karine Oganisjana. Pedagogi ar lielu interesi ieklausījās profesores aizrautīgajā, atraktīvajā, spilgtiem piemēriem piesātinātajā runā par jautājumiem, kas šodienas pārmaiņu laikā ir ļoti aktuāli:

- kas ir kompetenču pieeja izglītībā,

- kas ir starpdisciplinārās mācības,

- kādas ir starpdisciplināro mācību priekšrocības un izaicinājumi salīdzinājumā ar tradicionālo mācību procesu,

-  kas jāzina, strādājot starpdisciplināri.

Konferences otrajā daļā ar gaidāmo mācību gada sākšanos novada pedagogus sveica Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs.

Latvijas Universitātes Alūksnes filiāles vadītāja Anita Pētersone jaunajā mācību gadā visiem pedagogiem vēlēja labu veselību un izturību, kā arī iepazīstināja ar studiju iespējām Alūksnē.

VUGD LRB Balvu daļas Viļakas posteņa komandieris Elmārs Šaicāns savā prezentācijā pastāstīja par rīcību nelaimes gadījumos.

Savukārt Viļakas Valsts ģimnāzijas direktore pastāstīja par piedalīšanos projektā “Izzināt. Pieredzēt. Rīkoties.” un par gūto pieredzi.

Konferencē pateicības vārdi tika teikti ilggadējam Rekavas vidusskolas direktoram Pēterim Vancānam. Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs pasniedza Pēterim Vancānam Pateicības rakstu par ilggadēju, mērķtiecīgu darbu un ieguldījumu izglītības jomā. Ar skaistajiem rudens ziediem Pēteri sveica novada pedagogi.

Vēlot izturību un daudz radošu ideju un darbu, tika sveikta arī Aina Golubeva, kas turpmāk vadīs Rekavas vidusskolu.

Šogad mūsu novada pedagogu pulkam pievienojās viens jauns speciālists – Evita Zaremba – Krīgere, kas strādās Viļakas Valsts ģimnāzijā. Novada pedagogi jauno speciālisti sveica ar ziediem, vēlot veiksmi darbā Viļakas novadā.

Lai precīzāk saplānotu darbu jaunajā mācību gadā, Viļakas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvalde katras mūsu novada izglītības iestādes vadītājam un arī MA vadītājam dāvināja plānotājus.

Visu novada pedagogu saimi jaunajā mācību gadā sveica Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes kolektīvs, vēlot pedagogiem labu veselību, daudz radošu ideju, izdošanos, izturību, sirdssiltumu, pārliecību par saviem spēkiem, spēju nezaudēt aizrautību un neizsīkstošu dzīvesprieku.

Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes izglītības darba speciāliste Maruta Brokāne

31.08.2017
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...