Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

Ir ideja? Nāc uz biznesa inkubatora konsultāciju 12. septembrī!

Biznesa ideju autori un jaundibināti komersanti šā gada 12. septembrī Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā Balvos aicināti uz bezmaksas konsultāciju par biznesa inkubatoros pieejamo atbalstu. Būtiskākais atbalsts topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem ir biznesa uzsākšanai nepieciešamā vide, konsultācijas, apmācības un pasākumi, mentoru atbalsts, kā arī pakalpojumu līdzfinansējums 50% apmērā, piemēram, zīmola, mājaslapas izstrāde, prototipa izgatavošanai, telpu nomai u.c.

Lai uzzinātu vairāk par piemērotāko atbalsta veidu, Balvu un citu Ziemeļlatgales novadu uzņēmēji un ideju autori tiek aicināti apmeklēt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Rēzeknes biznesa inkubatora informatīvo dienu Balvos un tikties ar biznesa inkubatora projektu vadītājiem. Konsultācijas plānotas no plkst. 10 līdz 15, bet lūgums iepriekš pieteikties, zvanot pa tālruni 62401095 LIAA Rēzeknes biznesa inkubatoram vai 26461435 Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centram.

Inkubatorā var iestāties gan fiziskas personas ar biznesa ideju, gan jau esoši komersanti (IK, KS, PS, SIA, AS), kas nav reģistrēti ilgāk par 3 gadiem. Tomēr jāņem vērā, ka biznesa inkubatoru programmā netiek atbalstītas šādas nozares: zvejniecība un akvakultūra, lauksaimniecības produktu primārā ražošana, tirdzniecība, finanšu starpniecība, komercpakalpojumi, azartspēles. Pirmsinkubācijā pretendentu pieteikšanās notiek pastāvīgi, bet uzņemšana inkubācijas atbalsta saņemšanai notiek vienu reizi ceturksnī. Tuvākā uzņemšana biznesa inkubatorā plānota oktobrī, tādēļ pieteikumi tiek pieņemti tikai līdz 18. septembrim. Inkubācijas atbalsta sniegšanai šoreiz plānots uzņemt tikai 5 jaunos komersantus.

LIAA Rēzeknes biznesa inkubatorā līdz šim līgumi par inkubācijas pakalpojumu saņemšanu noslēgti ar 14 komersantiem, bet pirmsinkubācijas atbalstu saņem 14 fiziskas personas – biznesa ideju autori, kuri attīsta savas biznesa idejas un izstrādā biznesa plānus uzņēmējdarbības uzsākšanai. Lielākā daļa no Rēzeknes biznesa inkubatora dalībniekiem ir no Rēzeknes – 19, pa vienam pretendentam ir no Ludzas, Rugāju un Viļakas novadiem, 4 no Balvu novada un 2 biznesa ideju autori ir no Rēzeknes novada. Biznesa ideju autori uzņēmējdarbības attīstību plāno kokapstrādes, ādas apstrādes, dizaina un IT, auto remonta un citu pakalpojumu jomā, savukārt uzņēmumi, kuri jau veiksmīgi uzsākusi saimniecisko darbību, pārstāv tekstilizstrādājumu ražošanas, kokapstrādes, IT, sabiedriskās ēdināšanas, medicīnas pakalpojumu un citas nozares.

Informācija par pieteikšanās kārtību inkubatorā un cita saistoša informācija ir publicēta LIAA mājaslapā sadaļā “Biznesa inkubatori” šeit: http://www.liaa.gov.lv/lv/fondi/2014-2020/biznesa-inkubatori.

 

Kontaktinformācija:
Rēzeknes biznesa inkubatora vadītāja Skaidrīte Baltace
Vecākā projektu vadītāja Kristiāna Karčevska
Projektu vadītāja Evija Piebalga

Biznesa inkubatoru departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Baznīcas iela 19, Rēzekne, LV-4601
Tālrunis: +371 62401095

e-pasta adrese evija.piebalga@liaa.gov.lv


23.08.2017
Kalendārs
« Decembris 2021 »
POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Baiba, Barba, Barbara
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...