Viļakas novada domes mājas lapa

Izsapņot, noķert un realizēt sapņus

Upītes pamatskolas 9. klase izlaidums. Gribas par to pastāstīt, kaut gan izlaidumu laiks nu jau ir paskrējis. Man kā audzinātājai šis izlaiduma laiks bija sevišķs, jo tā bija mana pirmā audzināmā klase, kas beidz pamatskolu un šajā klasē mācījās arī mana  vecākā meita. Audzinātāja šai klasei biju no 7. - 9. klasei. Klase ļoti radoša, aktīva, iniciatīvas pilna, darbīga, bet brīžiem arī sarežģīta ar savu raksturu.
Šogad Upītes pamatskolas 9. klases izlaidumu svinējām Upītes tautas nama zālē. Izlaiduma svinīgais pasākums izvērtās interesants. Skolas absolventus ieveda audzinātāja skolas himnas pavadībā, kuru izpildīja pasākuma īpašie “gosti” mūziķi Guntis Rasims, Arnis Slobožaņins, un Kārlis Kazāks. Skolu absolvēja 10 skolēni: Diāna Adamova, Anna Daņilova, Dmitrijs Daņilovs, Armands Kļanskis, Edijs Krakops, Sindija Logina, Agnese Razminoviča, Kate Slišāne, Vitālijs Šūpuļnieks, Inta Vizule. Šo gadu laikā klasei ir bijušas četras audzinātājas: Iveta Logina, Irēna Keiša, Sanita Ieviņa, Ligita Spridzāne. Skolēni, gatavojoties izlaiduma pasākumam, uztaisīja katrs pats kaklarotu sapņu ķērāju, kā arī sapņu ķērājus dāvināja saviem vecākiem un skolotājiem. Jo, kā audzinātāja savā runā teica: “Noticēt sapņiem un ticēt brīnumam. Ja no sirds ko vēlas , tad vēlēšanās piepildās… jo darot visas iespējamās lietas var sasniegt neiespējamo.” Savā apsveikuma runā audzinātāja Ligita Spridzāne veltīja absolventiem un viņu ģimenēm Vinsenta Kūkoja dziesmu “Gaisma nuok” un dāvināja Upītes īpašos krekliņus Latvijas karoga krāsā ar domu, ka lai uzkrājuši zināšanas citās skolās, ieguvuši pieredzi citās vietās, valstīs tie atgrieztos atpakaļ savā dzimtajā pusē un savu sapņu piepildījumu rastu te, jo Latvija esam mēs ik katrs pats. Pašu svinīgo pasākuma gaitu vadīja absolventes Kate un Sindija.

Absolventi bija sagatavojuši īpašu video sveicienu savai audzinātājai. Īpašie “gosti” kopā ar Kati bija sagatavojuši muzikālu sveicienu absolventiem, viņu vecākiem, audžuvecākiem, vecvecākiem, krustvecākiem un skolotājiem.
Pēc svinīgā pasākuma absolventi kopā ar saviem ciemiņiem devās uz Upītes pamatskolu, kur turpinājumā bija balle kopā ar Rasmu un Gunāru Igauņiem.

Saulainu atlikušo vasaru vēlot
Ligita Spridzāne

30.06.2017
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Spodris, Kārlis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...