Viļakas novada domes mājas lapa

Maija nogale Rekavas vidusskolas pirmsskolā

Man bērnība drīz sveikas sacīs,
Jo jāiesāk man skolas taka,
Tur sudrabaini skanot zvaniņš,
Man pavēstīs, -
Ka esmu kļuvis gan ciparu, gan burtu ganiņš…

 

Arvis Boriss, Nikita Ivanovs, Pāvils Francisks Jaudzems, Dorisa Kozlovska, Ramona Romanova un Kristers Sobols - nākamie pirmklasnieki - maija nogalē teica ardievas pirmsskolai.

Šajā dienā kopā ar draugiem gaviļnieki izdziedāja mīļākās dziesmas, izdejoja mīļākās dejiņas un skaitīja dzejoļus. Skolas direktors izsniedza apliecības par pirmsskolas programmas apguvi.

Pasākuma noslēgumā bērnu vecāki bija sarūpējuši svētku mielastu, bet skolas dīdžejs Kristers - jautru diskotēku.

Drīz pēc izlaiduma - 30. maijā - pirmsskolas bērni un 2. klases skolēni ar audzinātājām devās mācību un atpūtas ekskursijā tuvāk iepazīt Ludzas novadu.

Vispārējās aviācijas helikopteru lidlaukā ekskursantus laipni sagaidīja Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes vecākā inspektore Vija Enikova, kas kopā ar Aviācijas dienesta pilotu kapteini Vadimu Kitoku pastāstīja par Valsts robežsardzes gaisa kuģiem, to iespējām un speciālo aprīkojumu, par pilota darbu un ikdienas pienākumiem, atbildēja uz jautājumiem. Visiem klātesošajiem bija iespēja apskatīt vairākus Valsts robežsardzes gaisa kuģus.

Tālākais ceļš veda uz Ludzas pilsētas laukumu, kur varēja apskatīt Saules pulksteni. Horizontālā Saules pulksteņa detaļa – gnomons – nodrošina atbilstošas ēnas veidošanos, un pēc tās varēja noteikt laiku. Dienas noslēgumā Ludzas Novadpētniecības muzejā mūs sagaidīja Meža māte. Ar tautasdziesmu, mīklu un dažādu uzdevumu palīdzību bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas par dzīvo dabu, kas mājo mūsu dārzos, mežā, ezerā un purvā.

 

Paldies visiem, kas atbalstīja, palīdzēja un bija kopā ar mums šajos svētku un atpūtas brīžos!

Visiem saulainu un jauku vasaru vēlot- pirmsskolas skolotājas Elita un Vera
Foto: Santa Jermacāne, Jānis Kozlovskis


05.06.2017
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Agne, Agnese, Agnija
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...