Viļakas novada domes mājas lapa

Izlaidums „Namiņā”

Vai tur mana bērnība brien pielijušā pieneņu pļavā?
Vai izirušiem matiem plandot, vēju pļavā trenkā.
Nē, tā citās tālēs veras, uz citu apvārsni tiecas.

Ar ceriņu ziedēšanu savas pilnvaras pieteic vasara. Šinī pilnziedēšanas laikā mēs, Viļakas pirmsskolas kolektīvs, sakām „uz redzēšanos” saviem sagatavošanas grupas audzēkņiem, un šogad tie ir desmit - Diāna, Evelīna, Jana un Roberts, Mareks, Raitis, Agris, Radislavs, Ivars un Kristiāns Luiss - skolotāju Tatjanas Aleksejevas un Lilijas Strupkas audzēkņi.

Pēc kopā būšanas izbraucienā uz viesu māju „Rātnieki” bērniem izlaidums bija pēdējais kopā būšanas brīdis pirmsskolā, pēdējais koncerts pirmsskolas skolotājām, auklītēm un visiem pārējiem darbiniekiem.

Esam patīkami gandarīti, ka audzēkņi lasa, prot rēķināt, sāk runāt angļu un krievu mēlē. Vēlam saviem audzēkņiem nezaudēt to zināt un izzināt gribēšanas dzirksti. Tikpat raiti turpināt dejot un skanīgi dziedāt.

Vecākiem vēlam izturību, pacietību un stipru veselību, skolas gaitas līdz ar bērniem uzsākot.

Izlaidumā ciemos pie bērniem ieradās Buratīno, kurš mēģināja noskaidrot, vai arī viņu ņems uz skolu, ja viņš pazīst tikai trīs burtus un prot skaitīt līdz trīs.

Bērni parādīja izrādīti par meiteni Diti, kura nesaudzēja savas rotaļlietas, un tās sadusmojās un gribēja aizbēgt no meitenes.

Kā jau svētkos ar jaukiem scenārijiem, beidzās viss labi, ar uzrunām, pirmo apliecību pasniegšanu un balonu lidināšanu gaisā. Bērni ar vecākiem devās cienāties ar brīnumainu torti, kuras autore - Edīte Barsova, Roberta mamma. Uz tās izveidotas skolotājas un bērni, katrs ar savu vārdiņu.

Pateicamies par cienastu kolektīvam!

Tiksimies „Veselības dienā” 7. jūnijā plkst. 10:00 un cerēsim, ka lietus mūs atkal nepārsteigs.

Jauku un saulainu vasaru visiem!

 

Vadītāja Lilita Šnepere

 

01.06.2017
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...