Viļakas novada domes mājas lapa

Krāsainā draudzības nedēļa Viļakas pamatskolā

Arvien biežāk cauri pelēkajiem mākoņiem parādās pirmie pavasara saules stariņi un dzirdama putnu čivināšana. Gribas vairāk smaidīt, priecāties un līksmoties. Tāpēc arī šogad nolēmām ap sevi radīt draudzīgu un krāsainu atmosfēru.

No 6. līdz 10. februārim mūsu skolā norisinājās Krāsainā draudzības nedēļa, kurā katrai dienai tika izvēlēta sava krāsa un aktivitātes. Pirmdiena – Zilā. Simbolizē sadarbību, saprāta spēku, lojalitāti. Otrdiena –Dzeltenā. Tā ir intelekta krāsa. Tā ir ļoti aktīva un radoša krāsa, kas palīdz koncentrēt spēku un uzmanību vēlamajā virzienā, lai varētu sasniegt mērķi. Trešdiena – Sarkanā krāsa. Mīlestības, varas un uguns krāsas diena. Ceturtdiena – Zaļā. Tā simbolizē mieru, klusumu, mīlestību un glābšanu. Piektdiena – Raibā diena. Raibais rada patīkamas sajūtas, kustību, prieku un jautrību. Atbilstoši katrai dienai skolēni un skolas darbinieki tika aicināti ģērbties konkrētas krāsas apģērbā.

Ik rītu pulcējāmies visi kopā uz draudzības brīdi, kurā bija iespēja īpaši sasveicināties, pārliecināties, ka blakus ir īsts draugs un pozitīvi sevi uzlādēt visai dienai. Dienas vidū Skaļie starpbrīži bija veltīti dažādām aktivitātēm: ceturtdien 20 minūtes azartiski dejojām latviešu rotaļdejas, otrdien iepazināmies ar mūsu skolas ilggadējiem draugiem un labvēļiem. Gaidot Valentīndienu, visas nedēļas garumā darbojās arī draudzības vēstuļu pasts. Katra klase izlozēja citu skolas klasi, kurai gatavoja apsveikumu un pārsteigumu, kā arī bija iespēja nobalsot par draudzīgāko un krāsaināko klasi. Nedēļu noslēdzām sirsnīgā un līksmā noskaņojumā, jo mūsu skolas mazākie skolēni - 1. klase - īpašā burtiņu pasākumā atklāja patiesību, kāpēc jādraudzējas ar grāmatu, skolasbiedriem un skolotājiem.

Mums noderēja Draudzības recepte, kuras sastāvdaļas lietojot, arī jūs varēsiet baudīt īstu draudzību:

SIRSNĪGS SMAIDS,
MĀKA KLAUSĪTIES,
LAIKS TIKTIES,
DALĪŠANĀS PRIEKS.

Tā mēs šogad pavadījām vienu no aukstākajām ziemas nedēļām un jau esam gatavi sagaidīt pavasari!

 

Direktores vietniece izglītības jomā Mārīte Supe-Tuča
Foto no skolas arhīva


16.02.2017
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Agne, Agnese, Agnija
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...