Viļakas novada domes mājas lapa

Projektu nedēļa Viļakas Valsts ģimnāzijā

Laika posmā no 30. janvāra līdz 3. februārim Viļakas Valsts ģimnāzijā norisinājās ikgadējā Projektu nedēļa. Šī gada tēma bija “Dāvana Latvijai simtgadē” un visa skola grupiņās veica dažādus projekta darbus ar realizācijas periodu līdz 2018. gada 18. novembrim. Šogad projektu nedēļā strādājām IAC projekta “Izzināt. Pieredzēt. Rīkoties” ietvaros.

7. klases grupas strādāja pie tādām tēmām kā Meteņu pasākuma organizēšana, 100 Viļakas novada likteņstāstu vākšana, dzejas krājuma “Latgale, Novads, Viļaka Latviešu autoru dzejā” veidošana, latgaliešu dziesmu konkursa organizēšana, nostāstu, teiku, leģendu par Viļaku vākšana un pastmarku sērijas zīmēšana, kas veltīta Latvijai simtgadē.

8. klases grupas vāca informāciju par Viļakas novada nacionālo dārgumu – Jāni Laicānu, motokrosa trasi “Baltais Briedis,” kultūrvēstures sētu “Vēršukalns”, Viļakas novada cilvēkiem un aptaujāja skolas absolventus un apkopoja atmiņu stāstus.

9. klases grupas veidoja ekskursijas maršrutu pa Viļakas novadu sadarbības skolai, Balto galdautu svētku scenāriju, Pils ielas liepu alejas atjaunošanas plānu, dižkoku audzes ainavas plānu Jaškovas kapu teritorijā un izstrādāja priekšlikumus Viļakas Valsts ģimnāzijas mājaslapai.

10. klases grupas strādāja pie Sporta spēļu dienas organizēšanas, apkopoja informāciju par mūsu skolas sportistiem, vāca Viļakas Valsts ģimnāzijas absolventu veiksmes stāstus un plānoja sadarbības spēles “Viena valsts – daudz valodu” organizēšanu.

Kopumā esam ļoti gandarīti par jau iesākto un padarīto. Kā atzina gan skolēni, gan skolotāji, strādājot mazās grupās, skolēniem ar skolotāju - konsultantu tika izdarīts ļoti, ļoti daudz un darbs veicās raitāk un produktīvāk. Skolēni apguva jaunas prakstiskas prasmes un iemaņas, mācījās plānot un organizēt. Esam nonākuši pie secinājuma, ka arī nākamgad turpināsim strādāt šādā formātā.

 

Informāciju sagatavoja
Santa Bondare
Direktores vietniece metodiskajā jomā

08.02.2017
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Spodris, Kārlis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...