Viļakas novada domes mājas lapa

Uzņem kandidātus mācībām Valsts robežsardzes koledžā

Aizvien vairāk jauniešu izrāda interesi par Valsts robežsardzi

Katru gadu Valsts robežsardzes Viļakas pārvaldes amatpersonas apmeklē mācību iestādes, lai popularizētu Valsts robežsardzes tēlu. Skolēni ar lielu interesi vēro robežsargu sniegumu un uzdod interesējošus jautājumus, izrādot interesi par mācību un turpmākajām darba iespējām Valsts robežsardzē.

Valsts robežsardzes koledža ir viena no populārākajām mācību iestādēm īpaši Latgales reģionā. Daudzi 12. klašu absolventi izvēlas tieši šo mācību iestādi, jo robežsarga profesija ir garantija drošai nākotnei.

Valsts robežsardzes koledžā robežsargi tiek profesionāli apmācīti darbam, jo Valsts robežsardzei ir izveidota sava daudzpakāpju profesionālās izglītība sistēma. Divas reizes gadā jaunieši tuvākajā Valsts robežsardzes teritoriālajā pārvaldē var pieteikties mācībām Valsts robežsardzes koledžā. Arī šobrīd no 2. janvāra līdz 13. janvārim jaunieši tiek gaidīti Valsts robežsardzes Viļakas pārvaldē, kur var pieteikties mācībām Valsts robežsardzes koledžā (informācijai: www.vrk.rs.gov.lv, tālr.: 64501918, 28658190. Pieteikties: Garnizona ielā 19, Viļakā, Viļakas novadā).

Pēc Valsts robežsardzes koledžas absolvēšanas jauniešiem tiek piedāvāta iespēja turpināt dienestu tuvāk dzīvesvietai, kā arī pēc tam ir iespēja turpināt studijas, lai „virzītos” pa karjeras kāpnēm.

Jauniešu izvēli nosaka vairāku faktoru kopums, piemēram, stabils atalgojums spēlē zināmu lomu. Valsts robežsardzē ir stabils darbs ar noteiktu atalgojumu, kas reģionos tiek novērtēts. Ja paraugāmies, piemēram, uz Latgales reģionu, kurā darba iespējas nemaz nav tik lielas, tad jāsaka, ka darbs ar stabilu atalgojumu un sociālām garantijām, ir gana nopietns faktors, lai jaunieši izvēlētos saistīt savu dzīvi ar Valsts robežsardzi.

Pēdējos gados Valsts robežsardze arvien aktīvāk iesaistās ārvalstu misijās, piemēram, palīdzības sniegšanā Grieķijai, Bulgārijai u.c. Valsts robežsardzes amatpersonām tā ir zināma veida iespēja apskatīt pasauli, papildināt valodu zināšanas, smelties ārvalstu pieredzi.

13.01.2017
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...