Viļakas novada domes mājas lapa

Malnavas koledžā gads noslēdzas ar izlaiduma svētkiem

22. decembrī Malnavas koledžā bija izlaidums. Studiju programmas „Autotransports” pilna laika studijās 8 studenti ieguva kvalifikāciju „Autoservisa speciālists”. Studiju programmas „Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā” nepilna laika studijās 41 students ieguva kvalifikāciju „Uzņēmējdarbības speciālists lauksaimniecībā”, un “Grāmatvedība” 4 studenti.

Jauniešu garantiju programmas ietvaros, jau trešo reizi Malnavā, kvalifikācijas apliecību par dārzkopja kvalifikāciju ieguva 41 jaunietis. Gada laikā viņi apguva lauksaimniecības, augļkopības, dārzeņkopības, tehnikas mācības, apzaļumošanas, saimniekošanas mācības un darba aizsardzības priekšmetus gan teoriju (kabinetos), gan praktiskajās nodarbībās laboratorijās, siltumnīcās, dārzos un uz lauka. Bija arī iespēja iegūt profesionālā augu aizsardzības līdzekļu lietotāja apliecības. Savas zināšanas jaunieši nostiprināja 14 nedēļas garajā Kvalifikācijas praksē Latgales un Vidzemes labākajās saimniecībās. Daudz zināšanu un jaunu iemaņu guva mācību ekskursijās. Par mācību rezultātiem katru mēnesi bija iespēja saņemt mērķstipendiju līdz 115 eiro mēnesī. Ir prieks atzīmēt labus un aktīvus jauniešus Ingrīda Gabrāne, Jaroslavs Jakovļevs, Māris Jasmans, Edgars Cimermanis, Artūrs Kaupužs, Karīna Pokrovska, Maruta Rancāne-Paulāne, Jana Upeniece (Kārsavas novads) Mārtiņš Briediņš, Mārtiņš Makšāns, Edmunds Strupkovs, Jānis un Edgars Circeņi un Guntis Mežals (Viļakas novads), Rolands un Ilgvars Keiši, Jānis Začests, Māris Jermacāns un Kaspars Ločmelis (Baltinavas novads), Alvis Stabulnieks (Riebiņu novads).

Un nu ir uzsākta jaunu audzēkņu uzņemšana izglītības programmā Banku zinības un finanses un arodizglītības programmā Dārzkopība. Jauniešus vecumā no 17 līdz 29 gadiem aicinām apgūt finanšu darbinieka un dārzkopja profesijas.

Izglītības programmas Banku zinības un finanses jaunieši mācības uzsāks 9. janvārī, bet topošos dārzkopjus gaidīsim līdz 17. februārim.

Stipendijas apmērs joprojām ir līdz 115 eiro mēnesī, būs apmaksāti ceļa izdevumi uz Kvalifikācijas prakses vietu un izdevumi par naktsmītni kvalifikācijas prakses laikā (līdz 71 eiro mēnesī), civiltiesiskā apdrošināšana uz kvalifikācija prakses laiku. Plašāka informācija www.malnava.lv.

Direktora vietniece audzināšanas darbā, dārzkopju grupas vadītāja Inta Ostrovska

29.12.2016
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...