Viļakas novada domes mājas lapa

Augsim Latvijai!

Katru gadu Viļakas Valsts ģimnāzijas kolektīvs valsts svētkos organizē tematiskas pēcpusdienas, konkursus vai svinīgus koncertus. Šogad LR svētku priekšvakarā skolā notika ierindas skate ar mērķi stiprināt skolēnos patriotismu un apliecināt to praktiski.

Pasākums sākās ar teātra kopas jauniešu lirisku uzrunu, ar klātesošo svinīgu himnas izpildījumu. Ģimnāzijas direktore uzrunāja klātesošos un skolas kolektīva vārdā sveica skolotājas – L. Šaicāni, V. Beču un M. Vancāni, skolnieces – E. Zaķi un R. Zondaku ar novada apbalvojumiem.

Jau oktobra sākumā tika izveidota ierindas skates demonstrējumu programma katrai klašu grupai. Vecāko klašu skolēniem uzdevums bija nedaudz grūtāks – demonstrēt ierindas elementus kustībā. Visu gatavošanās laiku prieks bija vērot skolēnu ieinteresētību, kolektīvu saliedētību un sadarbību, lai ierindas skatē startētu pēc iespējas precīzāk un pareizāk. Gatavojoties pasākumam, darbā iesaistījās gan klašu audzinātāji, gan sporta skolotājs, konsultācijas sniedza Viļakas Bērnu un jauniešu sporta skolas direktors Ē. Vancāns, bet sagatavot dziesmu palīdzēja mūzikas skolotāja I. Bukša.

Klašu sniegumu vērtēja kompetenta žūrija – jaunsargu instruktors un vecākais zemessargs V. Keišs, atvaļināts robežsardzes majors Ē. Vancāns, ģimnāzijas direktore S. Šaicāne, sporta skolotājs E. Veļķers un Viļakas Robežsardzes pārvaldes kapteine L. Timmermane. Apkopojot rezultātus, žūrija akcentēja, ka disciplīna un komandas gars visus vieno. Ir paveikts liels darbs, lai izkoptu skolēnu stāju, komandu kopsoli, skanīgu dziesmas izpildījumu un piedomātu par klases koptēlu. Īpaši tika izvērtēta komandieru darbība, jo no viņu balss, stājas un precizitātes atkarīga disciplīna kolektīvā.

Ikviens bija uztraucies, jo atjaunotās ģimnāzijas darbībā šāds pasākums notika pirmo reizi. Cerams, ka šī tradīcija turpināsies arī nākamajā gadā, lai parādītu mūsu pašu centību un izaugsmi.

Paldies visām klasēm par piedalīšanos, izturību, pacietību un ieguldīto darbu!

 

Ārpusklases darba organizatore I. Lindenberga


21.11.2016
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...