Viļakas novada domes mājas lapa

Tētiņu pēcpusdiena Medņevas PII "Pasaciņa" - "Kopā ar tēti mēs varam visu!"

Šī pasākuma mērķis bija rosināt bērnos un vecākos pozitīvas emocijas, veidot ģimenes kopības izjūtu un izbaudīt fiziskās aktivitātes.

Pasākums notika pirmdien, 7. novembrī. Jau visu iepriekšējo nedēļu bērni grupās runāja, cik būs jauki, kad pirmdien atnāks tētis un visu rīta pusi varēs pavadīt kopā.

Pirmdienas rīts solījās būt aktīvs un pozitīvām emocijām bagāts. Uz pasākumu bija ieradušies gandrīz visi 4-6 gadīgo bērnu tētiņi un ne tikai, pasākumā piedalījās arī vectētiņš un vecmāmiņa. Aktīvi iesaistījās iestādes skolotāju palīgi Terēzija Logina un Aija Locāne, piedaloties kopā ar tiem bērniņiem, kuru tētis nevarēja būt klāt.

Pasākuma vadītāja, cirka meitene, kuras lomā ļoti labi bija iejutusies pirmsskolas skolotāja Karina Aleksejeva, vispirms visus aicināja uz rīta rosmi. Tika izpildīti dažādi iesildīšanās vingrojumi, bet bērniem vislabāk patika pirkstiņu vingrināšana ar skaitāmpanta palīdzību „Edro, edro, Pedro Po.”

Un tad sākās piedzīvojums stacijās. Pavisam bija 9 stacijas –

  1. „Aklā pastaiga” - uzticības izrādīšana.
  2. „Veiklais vilcējs” - veiklākie pirkstiņi.
  3. „Caurais maiss” - kurš ātrāk, kurš vairāk.
  4. „Ātrais futbols” – turamies kopā.
  5. „Padod tālāk” – sadarbības spēle.
  6. „Kumeliņi” – rādi, ko vari.
  7. „Šķēršļu josla” – kopā tiksim pāri.
  8. „Pikošanās” – emociju „izvirdums”.
  9. „Pavāri” - sviestmaizes un sendviči.

Katram vecākam kopā ar savu bērnu bija jāpiedalās visās 9 aktivitātēs, kurās bija vērojams neizsakāms bērnu prieks, bailes, ka tik’ mans tētis uzvar. Tas bija pozitīvo emociju „izvirdums.” Pasākuma gaitu vēroja cirka meitenes asistentes un secināja, ka tētiņi kopā ar bērniem var visu.

Svētki noslēdzās ar kopīgu fotografēšanos, medaļu un pārsteiguma balvu saņemšanu!

Paldies visiem tētiņiem, vectētiņam un vecmāmiņai par atbalstu un pasākuma lietderības novērtējumu. Liels gandarījums bija dzirdot pateicības vārdus no diviem tētiņiem par šī pasākuma organizēšanu un vēlmi piedalīties biežāk. Paldies Jums!

Visu pēcpusdienas laiku bērni sajūsmināti runāja par aktivitātēm, kuras veica kopā ar tēti. Mīļie vecāki, bērni novērtē Jūsu atsaucību un ļoti priecājās par kopā pavadīto laiku.

Paldies idejas autorei un izpildītājai skolotājai Karinai Aleksejevai, palīdzēm - skolotājām Inesei Loginai, Birutai Konovalovai, Ilonai grahoļskai, Guntai Briediņai.

Svētki bija lieliski un pozitīvu emociju piesātināti!

Medņevas pirmsskolas izglītības iestādes „Pasaciņa” vadītāja Ilze Brokāne


08.11.2016
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Alģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...