Viļakas novada domes mājas lapa


Sekot mums Facebook Sekot mums Instagram
Vēlies uzdot jautājumu?
Jautājums Viļakas novada domei
Vārds*
E-pasts*
Jautājums*
Noderīgas saites

2016. gada izlaidums Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolā

Vasara jau ir izskanējusi ar dažādiem svētkiem un pasākumiem. Visiem ir ierasts, ka izlaidumu laiks parasti ir jūnija mēnesis.

Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola savu izlaidumu svinēja 31. augustā, proti, pēdējā 2015./2016. mācību gada dienā. Izlaidums tika organizēts Rekavas vidusskolā. Apliecību par profesionālās ievirzes izglītību saņēma septiņi distanču slēpošanas izglītojamie un viens ložu šāvējs. Apliecības saņēma Silvesters Kozlovskis, Paula Ločmele, Markus Maksimovs, Niks Mičs, Renārs Mičs, Igors Prancāns, Ainārs Vasiļjevs un Artis Jevdokimovs. Pasākumā valdīja sirsnīga un patīkama gaisotne. Svinīgo daļu ar uzrunu atklāja direktors Ēvalds Vancāns. Direktora vietniece izglītības jomā Inese Petrova teica apsveikuma vārdus, kā arī nolasīja direktora rīkojumu par izglītojamo atskaitīšanu no sporta skolas distanču slēpošanas un ložu šaušanas nodaļām. Apsveicēju pulkam pievienojās izglītojamo treneri Pēteris Vancāns, Ēvalds Vancāns un Līga Careva, kā arī novada metodiķis un sporta skolas volejbola nodaļas treneris Ervīns Veļķers.

Izglītojamajiem visi vēlēja neaizmirst sportu, neapstāties pie sasniegtā, likt lietā un izmantot gūtās prasmes un iemaņas, neaizmirst savu skolu, trenerus, turpināt pilnveidoties un izglītoties. Paldies izglītojamajiem par centību un izturību, apgūstot profesionālās ievirzes izglītības programmas distanču slēpošanā un ložu šaušanā, viņu vecākiem par līdzdalību un atbalstu, treneriem Pēterim Vancānam, Ēvaldam Vancānam un Līgai Carevai par sniegtajām prasmēm un iemaņām, Viļakas novada domes priekšsēdētājam Sergejam Maksimovam, kā arī Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītājai Inesei Circenei par atbalstu un sapratni!

Lai veicas turpmāk!

Sporta skolas direktora vietniece izglītības jomā Inese Petrova


12.09.2016
Kalendārs
« Decembris 2021 »
POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...