Viļakas novada domes mājas lapa

Sporta dejotāji pārved mājās Latgales kausu

Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas sporta dejotājiem pienācis sezonas noslēgums, vēl tikai noslēguma koncerts 9. jūnijā un izglītojamie varēs baudīt pelnītu atpūtu. Atpūta vairāk kā pelnīta, jo šosezon novada sporta deju pāri var lepoties ar vairākiem panākumiem.

Iepriekšējos rakstos jau pieminēju deju pāri: Kristeru Babānu un Žaneti Ločmeli ar viņu iegūto kausu kolekciju un to, ka sezonas noslēgumā viņi tiek pārcelti augstākā līmenī – E4 klasē.

Ļoti patīkama izvērtās mūsu deju pāru dalība Latgales kausā, kas notika Daugavpilī 28. maijā.

Pavisam Latgales kausā piedalījās septiņi mūsu deju pāri: Andžejs Krakops - Kitija Vancāne, Raivo Ločmelis - Madara Šmite, Alens Borisovs - Laine Milakne, Egils Kārkliņš - Diāna Misiņa, Eino Kļava - Elizabete Betija Briediņa, Kristers Babāns - Žanete Ločmele, Kristiāns Keišs - Alise Keiša.

Iesācēju 2. līmenī absolūtu pirmo vietu un kausus ieguva mūsu deju pāris Andžejs Krakops un Kitija Vancāne (pie tam jāatzīmē, ka šie nav vienīgie viņu iegūtie kausi, arī viņiem jau veidojas sava kausu kolekcija...)

Andžejs un Kitija.

Labākais mūsu dejotāju sasniegums Latgales kausā bija iegūta 1. vieta un kauss E4 klasē.

Kristiāns un Alise.

 

Mūsu sporta deju pāriem šāda sasnieguma vēl nav bijis un ar to pamatoti var lepoties Kristiāns Keišs un Alise Keiša.

Mūsu novada dejotāji: Kristiāns un Alise uz augstākā pakāpiena.

Piesakot savu gatavību jauniem sasniegumiem, Kristiāns un Alise pie tā neapstājās un nolēma piedalīties augstākā grupā: E6 klasē. Arī tur viņi iekļuva finālā un godam izcīnīja 5. vietu. Protams, arī ar šādu panākumu mūsu sporta skolas dejotāji var lepoties pirmoreiz. Tagad mums atliek gaidīt jauno sacensību sezonu un minēt, ar ko mūs atkal iepriecinās mūsu novada dejotāji.

Vēlot jums jauku vasaru – Silva Dambe

06.06.2016
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...