Viļakas novada domes mājas lapa

Maijs "Ežuku" grupiņā Medņevas PII "Pasaciņa"

Maijs ir aizritējis līdz ar skaistajiem ābeļziediem. Bērni “Ežuku” grupā aktīvi pētīja un vēroja dabu, gāja izzinošos pārgājienos un baudīja dabas skaistumu, kad it visur ir skaisti un krāsaini pavasara ziedi.

„Mīļo māmiņ, man jau daudz nevajag -
Tikai siltu glāstu un mīļu vārdu..”

Maija sākumā “Ežuku” grupiņas bērni aizvadīja jauku un sirsnīgu māmiņām veltītu pasākumu “Saulītes dancis”, bērni izdejoja un izdziedāja saulītes dienas ritu. Pasākums izdevās izglītojošs un piepildīts ar bērnu smaidiem un sirds siltumu! Pasākums vēstīja to, cik nozīmīgs ir saulītes siltums un klātbūtne, tā silda tik mīļi un maigi, gluži kā māmiņas rokas. Kā apsveikumus māmiņām katrs bērns pasniedza īpašas kartītes ar saviem rociņas un pēdas nospiedumiem. Bērni ar lielu prieku parādīja veselus septiņus priekšnesumus!

Bērni mācību gada beigās izrāda lielu patstāvību pašapkalpošanās prasmēs, galda kultūrā, par to ir milzīgs un neviltots prieks. Līdz ar silto laiku daudz vairāk laika bērni pavada ārā, aktīvi darbojoties smilšu kastē un rotaļu laukumā ne tikai rīta cēlienā, bet arī pēcpusdienā.

Bērni iepazinās ar jauniem draugiem, kuri pievienojās “Ežukiem”. Bērni grupiņā ir draudzīgi, līdz ar to jaunie bērni iejutās labi, sadraudzējās ar grupas bērniem, jūtas droši un aktīvi līdzdarbojas visās aktivitātēs.

Paldies bērniem un viņu vecākiem par uzcītību visa mācību gada garumā, lai vasara ir silta un saulaina un lai visi labi atpūšas, uzkrāj jaunus spēkus jaunajam mācību gadam, kurā būs jāapgūst daudzas jaunas zināšanas, prasmes un iemaņas.

 

“Ežuku” grupas skolotāja Karina Aleksejeva

31.05.2016
Kalendārs
« Janvāris 2022 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Šodien
Šodien vārda dienas svin:
Tenis, Dravis
Īsās ziņas
No 8.novembra līdz 2020.gada 4.janvārim Viļakas novada muzeja izstāžu zālē skatāma izstāde "Austrumu robežu sargājot: Ziemeļlatgale" ...
Skolēnu autobusu saraksti 2019./2020.māc.g. Saraksti ...
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs ...
Valsts robežsardzes robežapsardzības nodaļu kontaktinformācija ...
Jaunākie video par mūsu novadu no Latgales reģionālās televīzijas. ...